ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Соціальне таксі міста

Показник розвиненого суспільства – це рівень уваги і соціального захисту найслабших верств населення (дітей, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями). Саме люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Мається на увазі створення «без бар’єрного середовища», яке дозволить людині з обмеженими можливостями отримати вільний доступ до життєво-необхідних об’єктів, таких як власна квартира, будинок, лікарня, будівлі органів влади, магазини тощо. Обладнання відповідних будівель спеціальними пандусами і підйомниками –   це справа і обов’язок тих, хто надає всі зазначені послуги. Ця робота, хоч і не на задовільному рівні, але проводиться в місті. Проте зовсім не вирішено питання, яким же чином людина, яка пересувається на інвалідному візку, може пересуватися містом або дістатися з одного району в інший?

За підтримки благодійної організації «Вітер Надії і Любові» у місті вже функціонує соціальне таксі для інвалідів-візочників. Автоперевізники міта надали цільову благодійну допомогу на облаштування автомобілю спеціальним підйомником. Рішенням сесії міської ради автомобіль було передано на баланс Комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Видатки на утримання автомобіля проводяться за рахунок коштів міського бюджету, власних надходжень установи та благодійних внесків від організацій міста.

Нині вже можна говорити про перші результати від діяльності проекту.

На сьогоднішній день Територіальним центром створено базу даних людей, які мають інвалідність за різними категоріями. Загалом по місту їх  біля 100 громадян. Всі вони періодично потребують допомоги у транспортуванні в межах  міста.

Для розв’язання цього наболілого питання в Коростені було розроблено послугу „Соціальне таксі”.

Послуга спрямована на створення належних умов життя для людей з обмеженими фізичними можливостями, які проживають в  місті Коростень. Головним завданням у реалізації Програми було визначення  необхідних технічних характеристик та придбання спеціалізованого автотранспорту, призначеного для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Для створення „Соціального таксі” автомобіль «РЕНО МАСТЕР» було переобладнано для транспортування людей з обмеженими рухливими можливостями.  Водій і здійснюючий супровід  розміщуються в кабіні і допомагають в посадці-висадці.

В рамках послуги  створено диспетчерський пункт, який згідно з базою даних приймає  від інвалідів міста замовлення на перевезення.

– Користування соціальним таксі  є безкоштовним.

З часу першого виїзду у сучасного зручного авто марки «РЕНО МАСТЕР» , обладнаного пандусом, за кермом трудиться водій . Йому доводиться виконувати не лише функції кермувальника, але й помічника для замовників.

Маршрути таксі на "відмінно" регулює диспетчер Марія Кіщук.

Режим роботи соціального таксі наступний: рейси здійснюються з восьмої години ранку до сімналцятої години вечора, з понеділка по п'ятницю.

Результати

Послугу «Соціальне таксі» успішно реалізовано і тепер ця служба працює для інвалідів  міста Коростень

Головні результати запровадження такої соціальної послуги полягають у  підвищенні рівня життя людей з обмеженими фізичними можливостями та покращенні їх морально-психологічного стану.

 

Інформація для контакту

Директор КУ ТЦСО І.Я.Шишук

 вул. Котовського,81 м. Коростень, 1500

 тел.(04142) 4-90-28

 E-mail: kutcso-korosten@yandex.ua

 

 

Файли до розділу:
Галерея зображень