ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Чому потрібно правильно оформляти цінники?

 

         У значної частини працівників  галузі торгівлі склалося враження. що чинне адміністрування податків, як і  економічне законодавство, що регулює підприємництво, заплутане для бухгалтерів та затратне для підприємців. Я належу до тих, хто поділяє таку думку.

         Хочу  зробити свій внесок  для поліпшення настрою підприємців та звернути їх  увагу   на непередбачуваність  перевірок ведення  бізнесу.  Для контролюючих органів достатньо отримати скаргу про те, що в податковій накладній допущена помилка, що споживач купив товар без чеку, або  щось подібне, і позапланова перевірка гарантована.

          Підтвердилась суть скарги , чи ні - не  суттєво: штрафи платитимуться  за будь- яке  виявлене порушення правил торгівлі, і  можливо, не один раз.

         Якщо у магазині відсутній цінник на товар – це відразу два порушення: Порядку зайняття торговельною діяльністю та закону України „Про захист прав споживачів”. Відповідно до Правил торгівлі відсутність цінника на перший раз карається штрафом від 17 до 170 грн. За повторне порушення протягом року  накладається штраф  від 85 грн. до 450грн. ( ст. 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Відповідно до п. 3 ст. 15 ЗУ „Про захист прав споживачів” за відсутність інформації про товар  на суб’єктів підприємницької діяльності накладається  штраф у розмірі 30% вартості товару, на який  відсутній цінник, але не менше ніж 85 грн. Згідно ст. 156 КУпАП адміністративний штраф за таке порушення  складатиме  від 34 до 255 грн.

         Крім того, спеціальні штрафи передбачені  за продаж товару  за цінами, відмінними від установлених. За продаж тютюнових виробів за цінами, нижче зазначених виробником, штраф складає  1000  грн. і більше. За продаж алкогольних напоїв за заниженими цінами – від 5000 грн. За перевищення рівнів торговельної надбавки на продовольчі товари, які визначені розпорядженням голови облдержадміністрації, до бюджету  стягується вся необґрунтовано одержана виручка та  штраф у двократному розмірі такої виручки.

         З 03 січня 2012р. до імпортних алкогольних напоїв застосовуються мінімальні  оптово-відпускні та роздрібні ціни такі ж,  які установлені для вироблених в Україні.

        Слідкуйте, будь – ласка, за такими речами, щоб вберегти себе від

фінансових  втрат.

 

 

 

Начальник відділу регулювання торгівлі та

побутового обслуговування                                                      В.Безпалько