ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Візит німецького консультанта пана Йорга Акермана в навчальні заклади міста

   15 лютого 2016 року в місті Коростень відбулась чергова зустріч з консультантами проекту українсько-німецького міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах». Серед гостей, які завітали до міста, були:

Йорг Акерман – консультант з впровадження освітніх проектів з питань енергозбереження в Німеччині,

Світлана Чеботарьова – координатор освітніх проектів з питань енергозбереження та енергоефективності в Україні,

Дмитро Марусич – консультант проекту «Енергоефективність у громадах» з питань енергетичного менеджменту.

   В рамках зустрічі Аллою Володимирівною Краснокутською були презентовані напрацювання освітян в сфері енергозбереження. Продемонстрована досягнута економія є результатом реалізації енергозберігаючих заходів в будівлях навчальних закладів та плідної праці з учнями. Адже як відомо: саме зі зміни поведінки кінцевого споживача на побутовому рівні і починається економія.

   Так, в рамках масштабної та систематичної роботи зі школярами з метою формування ощадної поведінки та раціонального використання енергетичних ресурсів в загальноосвітніх навчальних закладах міста створені енергетичні групи, до складу яких входять ініціативні учні та вчителі, інформаційні куточки та соціальні відеоролики, проведені тематичні конкурси та відкриті уроки.

   Пан Йорг Акерман в свою чергу продемонстрував практики впровадження освітніх проектів з енергозбереження в Німеччині та користуючись досвідом запропонував шляхи їх успішної реалізації в Україні.

   Згідно програми заходу спільно з експертами проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» були відвідані Загальноосвітня школа № 5 та Коростенський міський колегіум, де учасники та представники енергетичних груп на чолі з керівниками продемонстрували свою роботу в сфері енергозбереження та отримали практичні навички.

   Найяскравішим моментом стало використання дим-машини для демонстрації технології правильного провітрювання приміщення. Особливістю та вимогою даної технології є те, що лише при так званому «шоковому» провітрюванні (коли одночасно повністю відкриті і двері і вікна приміщення) ми досягаємо повного оновлення повітря при мінімальній втраті тепла. Для даної процедури необхідно лише 5 хвилин часу перерви.

   Крім того, Дмитром Марусичем була продемонстрована робота з тепловізером, який використовують для проведення енергоаудиту будівель, та якість отриманих знімків в залежності від погодних умов та налаштувань самого приладу.

   З метою підвищення зацікавленості учнів до подальшої роботи та стимулювання у створені і реалізації нових ідей на практичних заняттях експертами проекту було подаровано декілька комплектів приладів, до складу яких входять люксометр для вимірювання рівня освітлення в приміщенні, прилад для вимірювання потужності електроприладів та термометр, за допомогою якого можна виміряти температуру поверхонь. Крім того, всім закладам були презентовані термометри для вимірювання внутрішньої температури повітря в приміщеннях.

   Результатом зустрічі стало окреслення наступних кроків роботи в 2016 році в рамках співпраці та за підтримки проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» у впровадженні освітнього проекту в місті Коростень.

 

Ми щиро дякуємо за отриманий досвід від наших іноземних колег, який обов’язково буде використаний в рамках подальшої роботи в даному напрямку!

 

Нагадуємо:

Свій старт освітній проект з питань енергозбереження розпочав у грудні місяці минулого 2015 року.

Впровадження даного проекту планується за наступними напрямками:

-         впровадження в навчальний процес питань пов’язаних з енергозбереженням та енергоефективністю;

-         проведення навчань для завідуючих господарством навчальних закладів з питань енергетичного менеджменту, моніторингу та фасіліті менеджменту;

-         порівняння показників споживання енергетичних ресурсів навчальними закладами міст Житомирського консорціуму із застосуванням системи бенчмаркінгу для визначення найбільш енергоефективних закладів;

-         розробка механізмів із стимулювання колективів навчальних закладів та окремих осіб за отриманні показники економії енергетичних ресурсів.

Координацію по впровадженню здійснює створений у відділі освіти координаційний комітет на чолі з методистом Рудиком Сергієм Васильовичем.

 


Галерея зображень