ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Координаційна нарада з питань реалізації освітнього проекту

   18 вересня 2015 року в м. Житомирі відбулась координаційна нарада з питань реалізації освітнього проекту в містах-партнерах Житомирського консорціуму, а саме в місті Коростень, місті Новоград-Волинський та місті Бердичів.

   Метою впровадження даного проекту є широке залучення дітей та молоді до питань пов’язаних з ощадливим та раціональним використанням енергетичних ресурсів. Реалізація проекту планується шляхом впровадження в навчальний процес питань пов’язаних з енергозбереженням та енергоефективністю, навчання завідуючих господарством навчальних закладів з питань енергетичного менеджменту, моніторингу споживання енергетичних ресурсів та фасіліті менеджменту, розробкою механізмів зі стимулювання за отримані показники економії енергетичних ресурсів.

   Продовжила захід фахівець проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, Світлана Чеботарьова, яка наголосила на актуальності впровадження енергетичного менеджменту саме в шкільний процес, пропонуючи увазі приклади та шляхи впровадження.

   Консультант проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» Дмитро Марусич підтвердив, що лише комплексний підхід дозволяє вирішити питання успішного впровадження енергоменеджменту.

   В обговоренні впровадження вищезазначеного освітнього проекту крім представників місцевої влади та закладів освіти взяли участь представники міста Коростеня, міста Бердичева та міста Новоград-Волинського, які виявили своє бажання долучитись до реалізації, систематизувати свої напрацювання в напрямку енергозбереження та енергоефективності, ділитись досвідом та напрацюваннями.

   Успішним прикладом є місто Новоград-Волинський, де вже впроваджений проект «Енергія в школах». В рамках проекту в закладах освіти міста проведений цикл тренінгів та семінарів для вчителів з питань енергозбереження та вдосконалення методики подання навчальних матеріалів, в шкільну програму впроваджений навчальний предмет «Енергозбереження» для учнів 7-8 класів, а учням початкової школи надано 300 примірників підручників «Я і Енергія», які активно застосовуються вчителями у вивченні різних предметів. Крім того, в місті завершується реалізація проекту «Створення еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти і виховання та нових підходів до вивчення природничих дисциплін». На території парку вже встановлено вітро-сонячну модульну гібридну установку, пам'ятник терморегулятору, складено «Енергетичну карту міста», встановлено інформаційні таблички, висаджено рослини і частково викладено доріжки.

   В свою чергу місто Коростень має наміри впровадити освітній проект, реалізація якого систематизує вже існуючі напрацювання та створить чудове підгрунття для формування ощадливої та раціональної поведінки дітей в напрямку економного та ефективного використання природних енергетичних ресурсів.

Презентаційні матеріали:

"Шкільні проекти з енергозбереження"

"Впровадження енергетичного менеджменту та моніторингу в закладах освіти"

 


Галерея зображень