До уваги громадян категорії 1 та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою!

4 Жовтня 8:44

До уваги громадян категорії 1 та  батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою!

13 жовтня 2021 року закінчується прийом заяв для забезпечення санаторно-курортною путівкою або для виплати компенсації за невикористану путівку на 2022 рік.

1. Якщо Ви вирішуєте оздоровитися в санаторії в 2022 році, то необхідно надати документи до управління праці та соціального захисту населення за адресою:              вул. Шевченка (раніше Кірова), 8 кабінет № 10.
Перелік документів для  громадян категорії 1:
– довідку від лікаря на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
– копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1,
– копію паспорта,
– заява.
 Перелік документів для  одного з батьків дітей з інвалідністю або особи, яка їх замінює:
– довідку від лікаря на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
– копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);
– копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;
– копію паспорта одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює;
– довідку про склад сім’ї.

2. Якщо Ви вирішуєте отримати  компенсацію за невикористану путівку в 2022 році, то необхідно надати документи до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченка (раніше Кірова), 8 кабінет № 11.
Перелік документів для  громадян категорії 1:
– довідку від лікаря форму 070/о на компенсацію,
– копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1,
– копію паспорта,
– копію ідентифікаційного номера,
– рахунок з банку,
– заява.
– довідку на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
– копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);
– копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;
– копію ідентифікаційного номера,
– довідку про склад сім’ї,
– рахунок з банку.

Заяви та необхідні документи надати до 13 жовтня 2021 року.