Топ теги:
Попередження

Безкоштовна онлайн-програма для жінок-підприємниць

27 Січня 11:15

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub оголошує про старт навчальної онлайн-програми для жінок-підприємниць UWE Hub 2.0, яка реалізується Центром “Розвиток КСВ” в межах програми USAID “Мріємо та діємо”.

Тренінгова програма покликана допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками. Програма проходитеме онлайн у лютому та березні 2023 року.

Навчальна онлайн-програма допоможе жінкам підприємцям перетворити власну бізнес-ідею у прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу пов’язані з маштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.

Упродовж 6 тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу, познайомляться з іншими успішними підприємцями та виведуть, свій бізнес на новий рівень.

На завершення -Pitching Night з зірковими гостями, під час якого буде обрано 3 переможниці, яких буде нагороджено грантом на суму 4 тисячі доларів на оплату консультаційних та експертних послуг для посилення свого бізнесу.

для участі в конкурсі , необхідно заповнити форму реєстрації до 5 лютого 2023 включно за посиланням https://www.uwehub.org/registration-form

Деталі програми за посиланням https://www.uwehub.org/program

Чат-бот Гаряча лінія