26 січня відбулась розширена нарада директорів закладів загальної середньої освіти з представниками органів місцевого самоврядування

26 Січня 16:48

Міський голова Володимир Москаленко наголосив, що сума державної освітньої субвенції на 2023 рік скорочена на 7%, або на 23,0 млн. грн, порівняно з 2022 роком. Тому метою зустрічі є обговорення можливих шляхів економії витрат закладів освіти з найменшим негативнивним впливом на вчителів та дітей, які здобувають освіту.

Людмила Бардовська, начальник управління фінансів виконавчого комітету Коростенської міської ради, розповіла присутнім про порядок формування освітньої субвенції на 2023 рік, основні зміни та нововведення при розрахунку субвенції, а також про можливості місцевого бюджету у вирішенні питання недостатності фінансування.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, Алла Краснокутська, розповіла про шляхи економії бюджетних коштів на рівні закладів освіти та заходи, які вже впроваджуються в закладах.

Директори шкіл внесли пропозиції щодо оптимізації витрат та поділилися власним досвідом щодо економії видатків на заклад освіти (серед яких – економічне та раціональне використання енергоресурсів).