23 юнакам і дівчатам з числа кращих спортсменів Коростенської міської територіальної громади було вручено стипендії від міського голови

18 Лютого 16:33

18 лютого в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулося урочисте вручення Стипендії міського голови.

Загалом, за минулий рік спортсмени міста здобули 584 медалі на змаганнях різного рівня, 326 коростенців входять до складу збірних команд області та України. У Коростені з’явились: ще 2 майстрів спорту України, 9 кандидатів у майстри спорту, 15 спортсменів-першорозрядників, 31 особа виконала норматив на присвоєння ІІ розряду і 27 осіб отримали ІІІ спортивний розряд.

Міський голова Володимир Москаленко привітав стипендіатів та подякував присутній молоді за активну позицію в житті, за наполегливість та старанність у досягненні поставлених цілей та побажав юним спортсменам та їхнім тренерам успішного спортивного 2022 року.

Та наголосив, що вони справжня гордість нашого міста.