ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Протокол Громадських слухань 15.05.2017 р.

Протокол

Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки по вулиці Торговій (Радянській), 11                       в м. Коростень з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

 

м. Коростень                                                                               15.05.2017 р.

 

Місце проведення: Зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради (м. Коростень, вул. Грушевського, 22)

Роботу розпочато о 1500

Роботу закінчено о 1530

 

Порядок денний: Обговорення проекту детального плану території земельної ділянки по вулиці Торговій (Радянській), 11 в м. Коростень з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

Згідно з реєстрацією на громадських слуханнях присутні 25 учасників.

 

Учасники громадських слухань:

посадові особи виконавчого комітету Коростенської міської ради, представники громадськості, підприємств, закладів, установ, депутати міської ради, представники громадської ради

Запрошені:

засоби масової інформації

 

 

Головуючий:

 Тумаш Сергій Павлович – начальник відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради, головний архітектор міста Коростеня.

 

Секретаріат зборів громадян:

Копишинська Неля Іванівна – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради

       Жолудь Алла Василівна – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради

Регламент роботи: доповідач – до 15 хв., запитання – до 2 хв.

 

Доповідач:

Тумаш С. П. – начальник відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради, головний архітектор міста Коростеня

 

  1. 1.    Розгляд проекту Детального плану території земельної ділянки по вулиці Торговій (Радянській), 11 в м. Коростень з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

На розгляд громадськості представлено проектні пропозиції Детального плану території земельної ділянки по вулиці Торговій (Радянській), 11 в м. Коростені з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 04.04.2017 р. №152.

Розробник Детального плану території – ФОП Молодико Юрій Володимирович.

Даний ДПТ виконано у масштабі 1:500. При проектування використано викопіювання з планово-картографічних матеріалів території м. Коростень, а також матеріали геодезичних вишукувань М 1:500.

Земельна ділянка знаходиться в центральній частині міста та межує з малоповерховою житловою забудовою та територією громадської забудови по вулиці Торговій. На момент проектування територія приватизована з цільовим призначенням «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд». На даний час ділянка використовується як дворова територія, де знаходиться частина зруйнованої будівлі. Проектом передбачена зміна цільового призначення на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» з подальшою реконструкцією існуючої будівлі під магазин.

Даний ДПТ вносить уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції та параметрів забудови.

Згідно затвердженого сесією міської ради генерального плану                         м. Коростеня функціональне призначення земельної ділянки передбачено для реконструкції забудови та розміщення громадської та житлової забудови.

Детальний план території розроблено відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування та забудова міських та сільських поселень»,  ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території» та затвердженого сесією міської ради генерального плану міста Коростеня.

 

 

Вирішили:

1.Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради затвердити Детальний план території земельної ділянки по вулиці Торговій (Радянській), 11 в м. Коростень з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

2. У разі необхідності внесення будь-яких змін до ДПТ провести додаткові слухання.

Голосували:

«За» - 25

«Проти» -0

«Утримались» -0

 

 

 

 

Голова громадських слухань                                    С.П.Тумаш

 

Секретарі громадських слухань                               Н.І. Копишинська 

                                                                                                                                                                                                                       А.В. Жолудь