ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Протокол Громадських слухань 07.04.2017 р.

Протокол

Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проектів містобудівної документації детальних планів території м. Коростеня

                                                                                                

м. Коростень                                                                               07.04.2017 р.

 

Місце проведення: Зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради (м. Коростень, вул. Грушевського, 22)

Роботу розпочато о 1500

Роботу закінчено о 1630

 

Порядок денний: Обговорення проектів детальних планів території:

  1. Проект «Детальний план прилеглої території до земельної ділянки по вулиці Шевченка (Кірова), 18 з метою проведення зміни цільового призначення із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
  2. Проект «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Грушевського – П. Комуни з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції житлового кварталу з урахуванням облаштування входів у підвальні та вбудовані приміщення».
  3. Проект «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. В. Сосновського – І.Оснадчука з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлової будівлі під офіс-магазин по вул. В.Сосновського, 38-В.
  4. Проект «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована по вулиці Сергія Кемського (Жовтнева) в м. Коростені з метою визначення містобудівних умов та обмежень для будівництва під’їзної дороги до території «Приватного акціонерного товариства “Коростенський завод МДФ»
  5. Проект «Внесення змін до Детального плану території в межах промзони між вулицями С.Кемського-Залізнична в м. Коростені»

 

Згідно з реєстрацією на громадських слуханнях присутні 20 учасників.

 

Учасники громадських слухань:

посадові особи виконавчого комітету Коростенської міської ради, представники громадськості, підприємств, закладів, установ, депутати міської ради, представники громадської ради

Запрошені:

засоби масової інформації

 

 

Головуючий:

 Тумаш Сергій Павлович – начальник відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради, головний архітектор міста Коростеня.

 

Секретаріат зборів громадян:

Копишинська Неля Іванівна – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради

       Жолудь Алла Василівна – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради

 

Регламент роботи: доповідач – до 15 хв., запитання – до 2 хв.

 

Доповідач:

Тумаш С. П. – начальник відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради, головний архітектор міста Коростеня

 

  1. 1.    Розгляд проекту Детального плану території земельної ділянки по вулиці Шевченка (Кірова), 18 з метою проведення зміни цільового призначення із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

На розгляд громадськості представлено проектні пропозиції Детального плану території земельної ділянки по вулиці Шевченка (Кірова), 18 з метою проведення зміни цільового призначення із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 18.01.2017 р. №19.

Розробник Детального плану території – КП «КоростеньАрхБюро».

  Земельна ділянка площею 0,0589 га належить на праві приватної власності громадянину Бовсунівському Вячеславу Івановичу, згідно Державного акту на право приватної власності на землю Серія ЖТ 27-000484 від 19 лютого 2003 року.

Враховуючи те, що даній земельній ділянці знаходиться нежитлова будівля (кафетерій), виникла необхідність змінити цільове призначення земельної ділянки із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Згідно затвердженого сесією міської ради генерального плану                         м. Коростеня функціональне призначення земельної ділянки передбачено для реконструкції забудови та розміщення громадської та житлової забудови.

Детальний план території розроблено відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території» та затвердженого сесією міської ради генерального плану м. Коростеня.

Вирішили:

1.Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради затвердити Детальний план території земельної ділянки по вулиці Шевченка (Кірова), 18 з метою проведення зміни цільового призначення із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» згідно вимог генерального плану міста.

2. У разі необхідності внесення будь-яких змін до ДПТ провести додаткові слухання.

Голосували:

«За» - 20

«Проти» -0

«Утримались» -0

 

 

  1. 2.    Розгляд проекту Детального плану території земельної ділянки в межах вул. Грушевського – П.Комуни з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції житлового кварталу з урахуванням облаштування входів у підвальні та вбудовані приміщення

На розгляд громадськості представлено проектні пропозиції Детального плану території земельної ділянки в межах вул. Грушевського – П.Комуни з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції житлового кварталу з урахуванням облаштування входів у підвальні приміщення.

Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 15.03.2017 р. №120.

Розробник Детального плану території – КП «КоростеньАрхБюро».

Основними вимогами ДПТ є визначення можливості ущільнення існуючої забудови, влаштування вбудовано-прибудованих об’єктів громадського призначення, облаштування та будівництво входів у підвальні приміщення, які підлягають реконструкції.

Окрім цього, враховуються побажання ОСББ та КВЖРЕП на проведення благоустрою, розміщення контейнерних майданчиків для сміття, зон відпочинку, дитячих, ігрових майданчиків та інше.

Детальний план території розроблено відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території» та затвердженого сесією міської ради генерального плану м. Коростеня.

 

Вирішили:

1.Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради затвердити Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Грушевського – П.Комуни з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції житлового кварталу з урахуванням облаштування входів у підвальні та вбудовані приміщення.

2. У разі необхідності внесення будь-яких змін до ДПТ провести додаткові слухання.

Голосували:

«За» - 20

«Проти» -0

«Утримались» -0

 

 

3. Розгляд проекту Детального плану території земельної ділянки в межах вул. В. Сосновського – І.Оснадчука з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлової будівлі під офіс-магазин по вул. В.Сосновського, 38-В

На розгляд громадськості представлено проектні пропозиції Детального плану території земельної ділянки в межах вул. В. Сосновського – І.Оснадчука з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлової будівлі під офіс-магазин по вул. В.Сосновського, 38-В.

Підставою для розроблення проекту Детального плану території є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 15.03.2017 р. №120. Розробник  Детального плану території – ТОВ «ЛАД-ЛН».

При розробці ДПТ також враховано: викопіювання з генплану                         м. Коростень матеріали топогеодезичного знімання М 1:500, результати натуральних обстежень та контрольних обмірів.

         Ділянка, що розглядається даним детальним планом, знаходиться в межах вул. В.Сосновського – І.Оснадчука на території колишнього військового містечка, орієнтовною площею 0,1 га.

Детальний план території розробляється з метою визначення можливості забудови території, необхідної для розміщення офісу-магазину, уточнення у більш крупному масштабі положень генплану, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній ділянці.

Нежитлова будівля по  вул. В.Сосновського, 38-В, що планується для реконструкції під офіс-магазин, належить на праві приватної власності громадянину Бондарчуку Геннадію Олександровичу.  

           Основні техніко-економічні показники ДПТ.

-              Площа забудови – 231,31 м2;

-              Загальна площа – 360,98 м2;

-              Асфальтове покриття – 100 м2;

-              Зелена зона – 70 м2;

-              Тротуарна плитка – 70 м2;

-              Поверховість – 2 поверхи;

-              Площа асфальтового покриття – 175,0 м2.

Зважаючи на наміри замовника, проектований офіс-магазин стане елементом інфраструктури вулиці В.Сосновського.

Детальний план території розроблено відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території» та затвердженого сесією міської ради генерального плану м. Коростеня.

Вирішили:

1.Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради затвердити Детальний план території земельної ділянки в межах вул. В. Сосновського – І.Оснадчука з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлової будівлі під офіс-магазин по вул. В.Сосновського, 38-В.

2. У разі необхідності внесення будь-яких змін до ДПТ провести додаткові слухання.

Голосували:

«За» - 20

«Проти» -0

«Утримались» -0

 

 

4. Розгляд проекту Детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вулиці Сергія Кемського (Жовтнева) в м. Коростені з метою визначення містобудівних умов та обмежень для будівництва під’їзної дороги до території «Приватного акціонерного товариства “Коростенський завод МДФ»

На розгляд громадськості представлено проектні пропозиції Детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вулиці Сергія Кемського (Жовтнева) в м. Коростені з метою визначення містобудівних умов та обмежень для будівництва під’їзної дороги до території «Приватного акціонерного товариства “Коростенський завод МДФ».

Підставою для розроблення проекту Детального плану є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.09.2016 р. №427.

Розробник  Детального плану території – ФОП Христич.

ДПТ  будівництва розроблене на топогеодезичній зйомці  М 1:1000.

На даний час під’їзд до території ПрАТ «Коростенський завод МДФ» відбувається з вулиці Сергія Кемського, що є незручним для руху міського транспорту. Тому виникла необхідність в будівництві під’їзної дороги до території заводу безпосередньо з автодороги Київ-Ковель-Яготин (на Люблін) в обхід населеному пункту.

Земельна ділянка для будівництва під’їзної дороги до території ПрАт «Коростенський завод МДФ»  знаходиться на території м. Коростеня. Площа земельної ділянки в межах будівництва становить 9,8000 га (98 000 м2), довжина становить 4008 м.

Категорія під’їзної дороги у відповідності до ДБН 360-92** - дорога місцевого значення (дорога до промислового підприємства).

Ширина проїзної частини дорівнює 3,50 м х2=7,00 м. Ширина узбіччя дорівнює 2,50 м, з них:

-         2,00 м узбіччя укріплюється відсівом;

-         0,50 м узбіччя укріплюється цементобетоном.

Укоси насипу засіваються багаторічними травами з підсипанням родючого ґрунту шаром 0,15 м.

Ділянка прокладання до історико-культурних та санітарно-охоронних зон не належить, вільна від забудови, рельєф спокійний. При прокладанні траси будуть враховані наступні вимоги:

-         забезпечення транспортно-експлуатаційних показників дороги;

-         охорона навколишнього середовища;

-         безпека дорожнього руху.

Детальний план території розроблено відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території» та затвердженого сесією міської ради генерального плану м. Коростеня.

Вирішили:

1.Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради затвердити Детальний план території земельної ділянки, яка розташована по вулиці Сергія Кемського (Жовтнева) в м. Коростені з метою визначення містобудівних умов та обмежень для будівництва під’їзної дороги до території «Приватного акціонерного товариства “Коростенський завод МДФ».

2. У разі необхідності внесення будь-яких змін до ДПТ провести додаткові слухання.

Голосували:

«За» - 20

«Проти» -0

«Утримались» -0

 

 

5. Розгляд проекту внесення змін до Детального плану території в межах промзони між вулицями Сергія Кемського-Залізнична в м. Коростені»

На розгляд громадськості представлено проектні пропозиції внесення змін до Детального плану території в межах промзони між вулицями Сергія Кемського-Залізнична в м. Коростені.

Підставою для розроблення проекту Детального плану території є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 04.04.2017 р. №153.

Розробник  існуючого  Детального плану території – ФОП Євдокименко Олексій Володимирович.

Розробник внесення змін до Детального плану території – КП «КоростеньАрхБюро».

ДПТ  будівництва розроблене на топогеодезичній зйомці  М 1:2000.

Проект існуючого детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 350 га між вулицями Сергія Кемського-Залізнична  на території колишнього військогового аеродрому  у північно-східній частині міста, виконаний з метою уточнення у більш крупному масштабі положень схеми планування території району, визначення функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови.

          У зв’язку з запланованим будівництвом спорткомплексу з басейном та групи промислових підприємству південній частині промзони на даній території, виникла необхідність внесення змін до детального плану території в межах промзони між вулицями Сергія Кемського-Залізнична.

Забудовником спорткомплексу з басейном виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія».  Інвестиційний договір між міською радою та ТОВ «УХЛК» знаходиться на стадії узгодження. Відповідно до рішення сесії Коростенської міської ради від 05.04.2017 р. оформлення земельної ділянки вже розпочато.  Площа території складає близько 5,0 га. Орієнтовний розмір будівлі – 20,0х40,0 м. Договором передбачено будівництво басейну з  підсобними приміщеннями,  розміщення 2-х тенісних кортів, стоянки для автотранспорту та облаштування благоустрою території.

Детальний план території розроблено відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території» та затвердженого сесією міської ради генерального плану м. Коростеня.

Запитання:

Мешканець міста (Недашківський А.): Які терміни будівництва басейну?

/Секретар Коростенської міської ради Вигівський В.В.  зазначив, що відповідно до інвестиційного договору термін будівництва складає 18 місяців/.

Депутат Коростенської  міської ради 7 скликання (Васянович А.Ю.): Які ризики несе місто, в разі не виконання умов договору або якщо об’єкт не побудується ?

/Секретар Коростенської міської ради Вигівський В.В.  доповів, що всі ризики прописані в інвестиційному договорі. В разі, якщо не побудується басейн, то забудовник повинен сплатити суму коштів, що зазначена в інвестиційному договорі як кошторисна вартість обєкта /.

 

 

 

Вирішили:

1.Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради затвердити внесення змін до Детального плану території в межах промзони між вулицями Сергія Кемського-Залізнична в м. Коростені»

2. У разі необхідності внесення будь-яких змін до ДПТ провести додаткові слухання.

 

Голосували:

«За» - 20

«Проти» -0

«Утримались» -0

 

 

Голова громадських слухань                                    С.П.Тумаш

 

Секретарі громадських слухань                               Н.І. Копишинська 

                                                                                                                                                                                                                       А.В. Жолудь