ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
08.06.2021_I засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Коростенської МТГ до 2030 року
Відбулось перше засідання робочої групи з розробки стратегічного плану Коростенської територіальної громади до 2030 року. До складу робочої групи увійшли представники виконавчого комітету, депутати міської ради, старости, спеціалісти з питань економіки, фінансів, освіти, медицини, культури, туризму, спорту, архітектури, управлінням майном та земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, громадськості, бізнесу.
Голова дослідницької агенції «Бизнес Девелопмент Груп» Максим Сігнатулін зустрівся з міським головою Володимиром Москаленком та представив робочій групі анкетування, розроблене експертами організації, для вивчення думки громадськості щодо майбутнього напрямку розвитку громади. Заступник міського голови, Олександр Ясинецький, який є головою робочою групи, проінформував присутніх про необхідність розробки нового стратегічного документу з врахуванням всіх територіальних змін, які відбулися в громаді, визначенням пріоритетів розвитку та формуванням нових цілей та завдань.
Стратегія розвитку Коростенської територіальної громади буде сформована після детального соціально-економічного аналізу території, при врахуванні сильних, слабких сторін, а також зовнішніх можливостей та недоліків. Документ розрахований виключно на потенціал нашої громади та допомагає чітко розуміти свої конкурентні переваги. Для залучення інвесторів або грантових коштів цей документ дає перевагу і формує позитивне враження донорів або інвесторів, доводить серйозність намірів.
Першим кроком до напрацювань нового документу є проведення соціологічного опитування серед жителів Коростенської міської територіальної громади, з метою отримання загальної інформації про стан соціально-економічного розвитку громади. Опитування буде проведено шляхом анонімного анкетування в друкованому та електронному вигляді.
Галерея зображень