ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Реалізіція мобільних телефонів( облікова марка)

З 7 червня 2008 року всі мобільні телефони, що реалізуються в Україні, повинні мати облікову марку

28 травня 2008 року в УНІАН відбулась прес-конференція на тему „Актуальні питання ввезення в Україну та реалізації мобільних телефонів”, в якій взяли участь голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Володимир Звєрєв, начальник Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк та його заступник з питань радіоелектронних засобів Володимир Кіріченко.

\

Під час прес-конференції підкреслювалося, що нормативно-правовими актами, чинними на сьогоднішній день, з 07.06.2008 передбачена реалізація тільки маркованих радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, зокрема мобільних телефонів. Дію положень цих керівних документів та термін обов’язковості реалізації ніхто не відміняв.

\

Введення маркування РЕЗ і ВП, як довів досвід чотирьох місяців, дало позитивні результати. Законне ввезення мобільних телефонів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилося на 65 відсотків. Водночас, основні виробники мобільних телефонів офіційно засвідчили свій намір в третьому кварталі цього року перейти на централізоване постачання мобільних телефонів в Україну. Це, за оцінками експертів, дозволить забезпечити ввезення на територію України лише дозволених до використання мобільних телефонів, якість і сервісне обслуговування яких гарантовано виробником.

\

Між тим, як зазначалося на прес-конференції, НКРЗ та УДЦР готові переглянути процедури оформлення ввезення мобільних телефонів в Україну та їх реалізації, зокрема скасування маркування обліковими марками, після запровадження механізму централізованого ввезення.

\

Для цього Національною комісією з питань регулювання зв’язку запропоновано створити робочу групу, до складу якої увійдуть фахівці НКРЗ, УДЦР, провідних виробників та імпортерів мобільних телефонів. Ця робоча група повинна розробити проект нормативного документа, яким буде регламентована процедура ввезення та реалізації радіоелектронних засобів, але за умови їх централізованого ввезення виробниками.

Прес-центр Українського державного центру радіочастот