ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Бібліотека-філіал № 5

  Бібліотека-філіал № 5 ЦБС

Адреса: 1500, м.Коростень, вул.Шолом-Алейхема, 102/14

Тел.: ( 04142) 4-97-35

 

Email:korostenlib5@gmail.com

 

Режим роботи: Понеділок – п’ятниця з 10 до 18 години. Вихідні дні-субота, неділя.

          Підставою для відкриття філії № 5 стало рішення Коростенської міської Ради народних депутатів № 119 від 15.04.1987 року. Бібліотека розмістилася у приміщенні по вул. Шолом – Алейхема, 100 в спеціалізованому приміщенні збудованому під бібліотеку. При відкритті  фонд бібліотеки нараховував 1416 примірників книг та брошур, а уже до кінця року він зріс до 2605 одиниць.

         Першим бібліотекарем філії призначено Коржук Світлану Михайлівну. Нині Світлана Михайлівна працює методистом МЦБС. На посаді бібліотекаря Коржук С.М. уже в цьому ж році змінила Заїка Любов Петрівна  яка пропрацювала до січня 1989 року. На 10 місяців  повноваження бібліотекаря перебрала на себе Барченкова Л.А. , яку згодом у 1990 році змінила Гітман Р.І. На момент вступу на посаду Раїси Ісаківни фонд бібліотеки нараховував 7142 примірники.     

         У 1992 році  унаслідок ряду причин пов’язаних з технічними та санітарними умовами бібліотеці довелося переїхати в інше приміщення. Ним виявилась будівля дому № 102/14, по вулиці Шолом–Алейхема. Дане приміщення являється пристосованим, оскільки будувалось та планувалось його використання під аптеку, але стараннями бібліотекаря та адміністрації його пристосовують для обслуговування користувачів.

         У 2003 році в зв’язку з виходом Гітман Р.І. на заслужений відпочинок бібліотекарем філії призначають Бондарчук Олену Іванівну. На 1.01.2003 року фонд бібліотеки нараховує 12789 примірників, читачами бібліотеки являються 750 жителів мікрорайону Черьомушки. З приходом Олени Іванівни робота в бібліотеці оживилася та  видозмінилася. Бібліотекар самотужки відремонтувала кімнату абонементу, цікаво ті зі смаком оформила книжкові виставки, наочність бібліотеки, активно в практику роботи запроваджує надання часткових платних послуг і тим самим залучає позабюджетні кошти для придбання книжкових новинок. На початку  2006 року на зміну Бондарчук О.І. приходить працювати бібліотекарем Примак Галина Миколаївна. На даний час бібліотекарем І кат. працює Колос Людмила Василівна.

         У 2013 році в бібліотеці відкрився інноваційно-інформаційний центр з вільним доступом до  мережі Інтернет, що розширило можливості бібліотеки по забезпеченню інформаційних потреб користувачів - мешканців мікрорайону Черемушки. На даний час цей відділ бібліотеки працює у приміщенні б/ф №3.

         З листопада 2014 року в бібліотеці працює Вигівська Ірина Іванівна.

         З кінця 2015 року площа приміщення бібліотеки  зменшилася більш ніж на 23 кв.м. Обслуговування користувачів здійснюється в одному приміщенні з філією №3. В зв’язку з цим змінено графік роботи бібліотеки.                                                    

           Книжковий фонд на 01.01.2020 р. складає 10103 примірників.  За 2019 рік  послугами бібліотеки скористались 786 читачів, було видано 14730 примірників книг та періодичних видань.