ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Бібліотека-філіал № 4

       Бібліотека-філіал № 4 ЦБС

Адреса: 11500, м.Коростень, вул.Київська, 17

        Режим роботи: вівторок - неділя : з 10.00 до 18.00 год.

 вихідний день – понеділок

 останній день місяця- санітарний

 e-mail: korostenlib4@gmail.com

 

         Згідно з планом соціально – культурного розвитку області та міста з 1 серпня 1985 року відкрита бібліотека – філіал № 4 для дорослих. Будинок по вул. Київська, 9 став першою  адресою бібліотеки.

 

         В бібліотеці працювало 2 працівники Арчакова С.А. (1985 -1989р.р.) та Жижкевич К.С.(1985 -1989 р.р.). Книжковий фонд налічував 2102 прим. книг і брошур, до уваги користувачів пропонувалося 8 назв газет та журналів.

 

         У 1986 році бібліотеку переселили  у приміщення буд. № 17 по вулиці Київська, де вона діє і до нині.  Філія стала місцем професійного зростання та вдосконалення директора ЦБС Г.Боцман протягом 1991 – 1993рр і завідуючої відділом комплектування та обробки літератури Л.Грохольської протягом 1988–2001р.р. провідного методиста  іноваційно-інформаційного відділу ЦБС Марини Тарасюк. Протягом багатьох років особливу «книжкову атмосферу» в бібліотеці створювали  їх працівники. Молоді і поважні за віком, але незмінно закохані у свою справу. В різні роки та з різною тривалістю у часі  тут працювали: Данилова Г., Урсул Т. , Шейхет М., Мариніна С., Грінькіна Т., Чернишова О.,  Бородійчук О.,  Можар Г. та  Мойсеєнко А.

 

         В обов’язки бібліотекарів входило: залучення користувачів до роботи з книгою, збереження та формування книжкового фонду філії і обслуговування користувачів на абонементі  бібліотеки та на пункті видачі - робочих  заводу «КСБ», пункт видачі діяв на території заводу.

 

Для жителів мікрорайону «Київський» бібліотека стала місцем дозвілля та спілкування з книгою. На сьогоднішній день філія, яка відкривалася, як бібліотека для дорослих, перейняла на себе функцію універсальної, оскільки обслуговує різні вікові категорії користувачів. А з появою комп'ютерів бібліотека стала більш сучасною, адже  безкоштовний доступ до інтернету,  скап-спілкування, швидкий пошук інформації, дають змогу задовольнити будь-які потреби користувачів.

          

    На 01.01.2020 р. книжковий фонд філії налічує 15563 прим. книг і брошур.  Обслуговує філія  1526 користувачів, відвідування протягом року становить 10481,  книговидача - 30058 примірників книг та періодичних видань.

         Добрими сусідами та соратниками бібліотеки є клуб «Орбіта» та гуртківці МЦПО (міського центру позашкільної освіти), що функціонують в одному приміщенні з бібліотекою, НВК № 12 і ДНЗ № 17. Соратники активно залучаються працівниками бібліотеки до проведення масових форм по популяризації книги, спільно з педагогами готуються різноманітні масові заходи, проводяться екскурсії до бібліотеки.        

         Провідний спеціаліст Храпійчук Галина Степанівна (працює з 2001р.) та бібліотекар 1 кат. Іщенко Світлана Володимирівна (працює з 2007р.)  з метою задоволення культурно освітніх потреб жителів мікрорайону  розширюють спектр інформаційних та сервісних послуг, поліпшують обслуговування користувачів, прагнуть зробити бібліотеку такою, аби її знали та цінували користувачі.