ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Бібліотека-філіал № 3

     Бібліотека-філіал № 3 ЦБС

Адреса: 11500, м.Коростень, вул.Ш.Алейхема, 102/14

тел.: ( 04142) 4-97-35

 Email: fil.3dit.lib.korosten@gmail.com

 Режим роботи: понеділок – неділя з 10 до 18 години, вихідний  - субота.

 

         Рішенням Коростенської міської  Ради депутатів трудящих № 415 від 24 липня 1958 року з 25 липня 1958 року було відкрито дитячу бібліотеку № 2 в районі селища деревообробного комбінату. (Яка після створення централізованої бібліотечної системи у 1979 році стала бібліотекою – філією № 3 для дітей.) Відкрито її було у приміщенні гуртожитку деревообробного комбінату за адресою селище ДОКу №  1(зараз це вулиця Зв’язківців, будинок де вона знаходилась вже знесли).

 

         Фонд бібліотеки становив 1067 прим. Штат – 1 бібліотекар, 1- тех.працівник та завідуюча. Першим керівником нової бібліотеки стала Драгіцина  Майя  Йосипівна. Але вже 29 жовтня 1958 р. в зв’язку з звільненням Драгіциної за сімейними обставинами керівником бібліотеки призначено Костюшко Галину Костянтинівну. Ця творча, ініціативна, жінка протягом 28 років очолювала колектив бібліотеки  і по суті створила її. Вона дбала  про виховання  дітей через книгу, прищеплювала їм шану до друкованого слова. А сама філія стала для користувачів - дітей скарбницею мудрості, джерелом просвіти. Численні користувачі сформували свою життєву позицію, визначились з професійним вибором з допомогою кращих літературних видань книжкового фонду до формування якого Галина Костянтинівна доклала часточку своєї душі та великий професіоналізм.

 

         У 1978 році за клопотанням завідуючої, бібліотеці було надано нове спеціалізоване, просторе приміщення що будувалося, як приміщення для бібліотеки по вулиці Шолом-Алейхема 100, де вона функціонувала до 1992 року. Але у наслідок ряду причин пов’язаних з технічними та санітарними умовами бібліотеці знов довелося переїжджати. З 1993 року вона знаходиться в  приміщенні по вулиці Шолом - Алейхема 102/14, де вона функціонує по сьогоднішній день.

 

         На посту завідуючої  бібліотекою – філіал № 3 Костюшко Г. К. зміняли почергово Цибульська Ніна Іванівна, Васянович Олександра Павлівна, Тищенко Світлана Анатоліївна, Шухман Лариса Аркадіївна, Заїка  Любов Петрівна, Боцман Галина Іванівна (19.04.1993 – 14.10.1997 р.р.) – нині директор Коростенської міської  ЦБС, Ущапівська Олена Іванівна/

      

      Колектив бібліотеки складається з 5 чоловік : Борова Ольга Петрівна - бібліотекар читального залу, Демчук Вікторія Вікторівна – бібліотекар абонементу старшого відділу, Аношко Олена Михайлівна – бібліотекар абонементу молодшого відділу, Бондарчук Юлія Анатоліївна – технічний працівник. Очолює колектив з квітня 2006р. енергійна, творча, високопрофесійна жінка Бондарчук Олена Іванівна.                      Під її керівництвом колектив у 2008 році відсвяткував 50– річний ювілей філії. Готуючись до свята бібліотекарі провели пошукову роботу – підготували коротеньку історію творчо – професійної діяльності колективу.

 

         А у 2010 році великим кроком в розширенні горизонтів  інформаційного забезпечення користувачів стало відкриття інноваційно–інформаційного центру з вільним доступом до Інтернет мережі. За сприяння провайдера «Оріон-сіті» для бібліотеки, як споживача, використання Інтернету безкоштовне. 

 

         З кінця 2015 року площа бібліотеки для обслуговування користувачів зменшилася в зв’язку переміщенням в її приміщення бібліотеки - філії № 5. Тож бібліотеки-філії № 3 та № 5 обслуговують користувачів в одному приміщенні.

       

На 01.01 2018 року книжковий фонд бібліотеки налічує 36068 примірників книг, брошур та журналів. У 2017 році бібліотека передплачує 18 назв газет та журналів. Щорічно бібліотека обслуговує більше 2137 користувачів.  Книговидача за рік становить 46319 примірників.   

      

Галерея зображень