ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися за 2020 рік

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися протягом 2020 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, сталося  9 нещасних випадків, з них – 2 зі смертельним наслідком, 3 – випадки смерті на виробництві,  1 – з можливою інвалідністю, групових – не зареєстровано, а також зареєстровано 6 випадків хронічних професійних захворювань та 124 випадки гострих професійних захворювань у медичних працівників.

Нещасні випадки зі смертельним наслідком сталися:

- ТОВ «Автосвіт ЛТД» - 1 потерпілий – водій маршрутного автобусу, який внаслідок

раптового погіршення стану здоров’я скоїв зіткнення з бетонною опорою та від отриманих травм помер на місці;

-  ТОВ «Автосвіт ЛТД» - 1 потерпілий – водій маршрутного автобусу, який загинув

внаслідок ДТП, що скоїв водій вантажного автомобіля MAN TGA 18.430, який рухаючись по автодорозі «Київ – Ковель» в напрямку м. Київ, на 143 км., на перехресті до с. Грозине Коростенського р-ну, не впорався з керуванням, здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, де допустив лобове зіткнення з автобусом Volkswagen Crafter, який рухався по міжобласному автобусному маршруті загального користування «Лугини – Київ», внаслідок чого водій автобуса та троє його пасажирів загинули на місці події.

Випадки смерті на виробництві сталися на підприємствах:

-          ПрАТ «Янтар» – померлий – водій підприємства, який перед початком роботи

поскаржився на погане самопочуття, а потім раптово помер від інфаркту міокарду;

-          ПП «Укрпалетсистем» - помічник оператора АЗС № 109, який помер на робочому

місці внаслідок серцевого нападу, АЗС розташована в м. Києві;

-          ТОВ «Агрі – Комм» - свердлувальник, який працював за цивільно – правовим

договором, раптово помер внаслідок гострої серцевої недостатності.

Нещасний випадок з можливою інвалідністю стався в ДП «Коростенський лісгосп АПК»  - 1 потерпілий – водій вантажного автомобіля, на якого під час завантаження автомобіля дровами впало сухостійне дерево, що зрізав в цей момент поруч з автомобілем майстер лісу, отримав тяжку травму тазу.

Нещасні випадки з різними ступенями тяжкості сталися на наступних підприємствах:

- Грозинська гімназія Коростенського району – 1 потерпіла –   вчителька початкових класів, яка впала в приміщенні гімназії та отримала травму спини;

- ДП «Коростенський лісгосп АПК»  - 1 потерпілий – майстер лісу, якому під час обходу в лісі на голову впала гілка з дерева, внаслідок отримав травму носа та голови:

- ПП «Авторитет» - 1 потерпілий – охоронник підприємства, який під час охорони новобудови в м. Овручі, впав на сходовому марші та отримав тяжку травму ноги.

- Навчально – виховний комплекс «Школа-гімназія» №12» - 1 потерпіла – прибиральниця, яка впала з риштувань та травмувала руку.

Хронічні професійні захворювання зареєстровані на підприємствах:

-          ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» - 3 випадки;

-          АТ «Коростенський кар’єр» - 1 випадок;

-          ТДВ «Коростенський щебзавод» - 1 випадок;

-          ПрАТ «Коростенський машинобудівний завод» - 1 випадок.

Лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID -19 медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19 (гострих професійних захворювань) протягом 2020 року зареєстровано 124, а саме:

-          КНП «Коростенська центральна міська лікарня» - 47 медичних працівників;

-          КНП «Коростенська центральна районна лікарня» - 31 медичний працівник;

-          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради

- 23 медичних працівники;

-          КНП «Коростенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

Коростенської районної ради – 18 медичних працівників;

-          КНП "Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені" – 5 медичних

працівників.

Крім цих випадків страховим експертом з охорони праці прийнято участь в

розслідуванні  3 нещасних випадків  та 2 хронічних професійних захворюваннях на  підприємствах, які зареєстровані в м. Києві, а саме:

-          ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія» - 1 потерпілий – водій

навантажувача, який рухаючись по території підприємства, перевищив допустиму швидкість руху та здійснив перекидання навантажувача, внаслідок отримав ушкодження легкого ступеню, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П;

-          ТОВ «Фора» - 1 потерпілий – вантажник, який рухаючись в складському

приміщенні магазину, зачепився за піддон та впав, отримавши травму руки, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П;

            -   ТОВ «Резалт Хауз» - 1 потерпілий – слюсар – ремонтник, який отримав травму кисті під час ремонту деревообробного верстату, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П.

Випадки хронічних професійних захворювань зареєстровані:

-          ВП «Коростенська дирекція залізничних перевезень» - 1 випадок;

-          ВП «Локомотивне депо Коростень» - 1 випадок.

Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 6 нещасних випадків, в тому числі 1 зі смертельним наслідком, 1 з можливою інвалідністю та 1 випадок смерті на виробництві, в результаті розслідування встановлено, що 5 випадків - пов’язані  з  виробництвом, в тому числі 1 зі смертельним наслідком та 1 з можливою інвалідністю, за  якими складено акти по формі Н -1/П, випадок смерті на виробництві – не пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н – 1/НП, по іншим випадкам термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.

 По результатам розслідування гострих професійних захворювань закінчено розслідування 25 випадків захворювань, по яким складено 10 актів за формою Н – 1/П (пов’язані з виробництвом) та 14 актів за формою Н – 1/НП (не пов’язані з виробництвом), по іншим випадкам терміни розслідувань продовжено у зв’язку з необхідністю отримання додаткової інформації по епідеміологічному розслідуванню гострих  професійних захворювань на COVID - 19 від Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

 

Страховий експерт з охорони праці

Коростенського відділення УВДФССУ

У Житомирській області                                                                                                В.Мирончук