ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в травні 2021 р.

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в травні 2021 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, сталося 2 нещасних випадки, з них 1 – груповий, смертельних, випадків смерті на виробництві не зареєстровано, випадків хронічних професійних захворювань - не зареєстровано,  а також 4 випадки гострих професійних захворювань у медичних працівників.

Груповий нещасний випадок стався на підприємстві:

-      АТ "КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР'ЄР" - 2 потерпілих – начальник планово – економічного відділу та майстер цеху підприємства, які рухаючись до місця відрядження в мікроавтобусі  перевізника в напрямку м. Тернопіль, на автодорозі Дубно - Тернопіль під час  дорожньо – транспортної пригоди (перекидання автомобіля перевізника) обоє отримали травми спини.  

Нещасний випадок також стався :

- ТДВ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЩЕБЗАВОД» - 1 потерпіла – стрічковий прибиральник, під якою під час переміщення по прохідній площадці біля накопичувального бункера транспортера зламалась дошка на прохожій частині, що призвело до падіння працівниці з висоти, внаслідок отримала струс головного мозку.

Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19 медичних та інших

працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337, тож в травні зареєстровано 4 таких випадки серед медичних працівників, а саме:

-          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради

- 3 медичних працівники;

-          КНП «Коростенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

Ушомирської сільської ради – 1 медичний працівник. 

Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 1 нещасного випадку, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом,  за  яким складено акт по формі Н -1/П, по груповому нещасному випадку термін розслідування продовжено до отримання матеріалів досудового розслідування по ДТП та медичних висновків про стан алкогольного, токсичного чи наркотичного сп’яніння потерпілих.

По всім випадкам розслідування гострих професійних захворювань медичних

працівників, термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.

Крім цих випадків страховим експертом з охорони праці прийнято участь в

розслідуванні 2 нещасних випадків, з них 1 з тяжким наслідком, у тому числі з можливою інвалідністю, на  підприємствах, які зареєстровані в м. Києві, а саме:

-          ТОВ «РЕЗАЛТ ХАУЗ» - 1 потерпіла – сортувальник матеріалів та виробів з

деревини, на яку в цеху підприємства скоїв наїзд водій електронавантажувача, внаслідок потерпіла отримала важкі травми нижніх кінцівок, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П;

            - ТОВ «БФ ПРОФІЛЬ» - 1 потерпіла – молодший верстатник деревообробних верстатів, яка отримала травму пальця під час роботи на майданчику для сортування готової продукції, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П.

 

Страховий експерт з охорони праці

Коростенського відділення УВДФССУ

у Житомирській області                                                                                                 В.Мирончук