ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в квітні та травні 2020 р.

 

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в квітні та травні 2020 року. За оперативними даними на підприємствах, що зареєстровані в місті та районі, стався  1 нещасний випадок та – 1 випадок смерті на виробництві, зі смертельним наслідком та групових – не зареєстровано, а також з початку карантину по медичним закладам зареєстровано 25 випадків гострих професійних захворювань у медичних працівників, хронічних професійних захворювань – не зареєстровано.

Нещасний випадок з тимчасовою втратою працездатності стався в навчально – виховному комплексі «Школа-гімназія»  №12» - 1 потерпіла – прибиральниця, яка впала з риштувань та травмувала руку;

Випадок смерті на виробництві стався на ПрАТ «Янтар» - померлий – водій підприємства, який перед початком роботи поскаржився на погане самопочуття, а потім раптово помер від інфаркту міокарду.

Звертаємо увагу на те, що лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19

медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337, тож протягом 2 місяців зареєстровано 25 таких випадків серед медичних працівників, а саме:

-          КНП «Коростенська центральна міська лікарня» - 13 медичних працівників;

-          КНП «Коростенська центральна районна лікарня» - 5 медичних працівників;

-          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради

- 4 медичні працівники;

-          КНП «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Коростенської районної ради – 3 медичні працівники.

    Крім цих випадків страховим експертом з охорони праці прийнято участь в

розслідуванні 1 нещасного випадку на  підприємстві, яке зареєстроване в м. Києві:

ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія» - 1 потерпілий – водій навантажувача, який рухаючись по території підприємства, перевищив допустиму швидкість руху та здійснив перекидання навантажувача, внаслідок отримав ушкодження легкого ступеню.

Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 1 нещасного випадку, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом,  за  якими складено акт по формі Н -1/П, по випадку смерті на виробництві –  термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків, по розслідуванню гострих професійних захворювань – терміни розслідувань продовжено у зв’язку з необхідністю отримання додаткової інформації по епідеміологічному розслідуванню гострих  професійних захворювань на COVID - 19 від Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Також проведено та закінчено розслідування 1 нещасного випадку на ТОВ «УХЛК», яке зареєстроване в м. Києві, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П.

 

Страховий експерт з охорони праці

Коростенського відділення УВДФССУ

У Житомирській області                                                                                                В.Мирончук