ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в квітні 2021 р.

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в квітні 2021 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, стався 1 нещасний випадок, смертельних, випадків смерті на виробництві та групових не зареєстровано, випадків хронічних професійних захворювань - не зареєстровано,  а також 6 випадків гострих професійних захворювань у медичних працівників.

Нещасний випадок стався:

-      ПрАТ «ТЗ «Трубосталь»  - 1 потерпілий – електрогазозварник, якому під час виконання роботи на зварювальному агрегаті ліва рука попала в прижимні ролики, внаслідок чого отримав травму лівої кисті.

Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19 медичних та інших

працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337, тож в квітні зареєстровано 6 таких випадків серед медичних працівників, а саме:

-          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради

- 4 медичних працівники;

-          КНП «Коростенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

Ушомирської сільської ради – 2 медичних працівники.

Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 1 нещасного випадку, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом,  за  яким складено акт по формі Н -1/П.

По всім випадкам розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників, термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.

 

Страховий експерт з охорони праці

Коростенського відділення УВДФССУ

у Житомирській області                                                                                                 В.Мирончук