ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в І півріччі 2021 р.

 

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в І півріччі 2021 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, сталося 43 нещасних випадки, з них 3 випадки смерті на виробництві, 1 зі смертельним наслідком, 1 груповий, та 1 – з можливою інвалідністю, зареєстровано 1 випадок хронічного професійного захворювання,  а також 34 випадки гострих професійних захворювань у медичних працівників.

Випадки смерті сталися:

-          ТОВ «Агрі – Комм» - 1 потерпілий – свердлувальник, який працював по цивільно –

правовому договору, прибувши зранку в цех підприємства, раптово помер внаслідок захворювання серця;

-     ТОВ «Охоронне підприємство «Дельта – 3» - 1 потерпілий – сторож, який

перебуваючи на робочому місці раптово помер внаслідок захворювання серця;

-          ПрАТ «ТНК «Граніт» - 1 потерпілий – машиніст конвеєра, якого виявили мертвим

на робочому місці внаслідок хвороби серця;

Випадок зі смертельним наслідком стався:

-          ТДВ «Коростенський щебзавод» - 1 потерпілий – слюсар – ремонтник, у якого під

час нарізання гумових фланців на радіально – свердлильному верстаті 2Н57 захватило спецодяг та намотало потерпілого на обертаючу частину верстату.

Груповий нещасний випадок стався на підприємстві:

-      АТ "КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР'ЄР" - 2 потерпілих – начальник планово – економічного відділу та майстер цеху підприємства, які рухаючись до місця відрядження в мікроавтобусі  перевізника в напрямку м. Тернопіль, на автодорозі Дубно - Тернопіль під час  дорожньо – транспортної пригоди (перекидання автомобіля перевізника) обоє отримали травми спини.  

Нещасний випадок з можливою інвалідністю стався:

-       ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №1 М.КОРОСТЕНЯ – 1 потерпіла – помічник вихователя, яка впала з підвіконня під час миття вікон, отримала травми внутрішніх органів;

Нещасні випадки з різними ступенями тяжкості сталися:

-      АТ «Коростенський кар’єр»  - 1 потерпілий – слюсар з ремонту устаткування, який рухаючись після снігопаду по території підприємства, послизнувся та впав на бік та на ролик, який ніс в руках, отримав травму тазу.

-      ТДВ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЩЕБЗАВОД» - 1 потерпіла – стрічковий прибиральник, під якою під час переміщення по прохідній площадці біля накопичувального бункера транспортера зламалась дошка на прохожій частині, що призвело до падіння працівниці з висоти, внаслідок отримала струс головного мозку;

-      ПрАТ «ТЗ «Трубосталь»  - 1 потерпілий – електрогазозварник, якому під час виконання роботи на зварювальному агрегаті ліва рука попала в прижимні ролики, внаслідок чого отримав травму лівої кисті.

Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19 медичних та інших

працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337, тож протягом І кварталу зареєстровано 34 таких випадків серед медичних працівників, а саме:

-          КНП «Коростенська центральна міська лікарня» - 5 медичних працівників;

-          КНП «Коростенська центральна районна лікарня» - 2 медичних працівники;

-          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради

- 12 медичних працівників;

-          КНП «Коростенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

Ушомирської районної ради – 12 медичних працівників;

   -     КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» – 3 медичних працівники.

Випадок хронічного професійного захворювання зареєстровано на підприємстві:

 – ПАТ «Коростенський машинобудівний завод».

Крім цих випадків страховим експертом з охорони праці прийнято участь в

розслідуванні 4 нещасних випадків, з них 1 з тяжким наслідком, у тому числі з можливою інвалідністю, на  підприємствах, які зареєстровані в м. Києві, а саме:

-     ТОВ  «Резалт - Хауз» - 1 потерпілий – слюсар - ремонтник,  який  отримав травму

правої кисті під виконання ремонтних робіт на деревообробному верстаті.

-          ТОВ «Біджеєс Меблі» - 1 потерпіла – укладальниця виробів, яка під час

прибирання лінії фарбування отримала тяжку травму руки.

-          ТОВ «РЕЗАЛТ ХАУЗ» - 1 потерпіла – сортувальник матеріалів та виробів з

деревини, на яку в цеху підприємства скоїв наїзд водій електронавантажувача, внаслідок потерпіла отримала важкі травми нижніх кінцівок, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П;

            - ТОВ «БФ ПРОФІЛЬ» - 1 потерпіла – молодший верстатник деревообробних верстатів, яка отримала травму пальця під час роботи на майданчику для сортування готової продукції, в результаті розслідування встановлено, що випадок - пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П.

Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 3 випадків смерті на виробництві та нещасного випадку зі смертельним наслідком, а також  5 нещасних випадків, в результаті розслідування встановлено, що 3 випадки смерті на виробництві – не пов’язані з виробництвом, за якими складено акти по формі Н – 1/НП,  випадок зі смертельним наслідком – пов'язаний з виробництвом, за яким складено акт по формі Н – 1/П, інші 5 випадків - пов’язані  з  виробництвом,  за  якими складено акти по формі Н -1/П, по груповому випадку  термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків, а також проведено розслідування причин виникнення  хронічного професійного захворювання, по результатам якого складено акт по формі П – 4.

Розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників закінчено по 14 випадкам, всі  випадки – не пов’язані з виробництвом, по іншим випадкам термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.

 

Страховий експерт з охорони праці

Коростенського відділення УВДФССУ

у Житомирській області                                                                                                В.Мирончук