ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в червні - липні 2019 р.

 

Фонд  соціального  страхування  від  нещасних  випадків  на  виробництві  та  професійних  захворювань  в  м. Коростені,  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в червні - липні 2019 року. За оперативними даними протягом двох місяців стався 1 нещасний випадок у фізичної особи підприємця, який зареєстрований в Коростенському районі та 2 випадки на підприємствах зареєстрованих в м. Києві, професійних захворювань, нещасних випадків зі смертельним наслідком та групових – не зареєстровано.

Нещасний випадок стався в ФОП «Малий О.Ю.»  - 1 потерпілий – водій спец автомобіля, який порушив правила дорожнього руху, з’їхав у кювет, внаслідок чого автомобіль перекинувся набік, отримав легкі травми.

Крім цього випадку прийнято участь в розслідуванні двох нещасних випадків на підприємствах, які зареєстровані в м. Києві, а саме:

ТОВ «Біджейес компоненти Україна» - 1 потерпіла, сортувальниця матеріалів та виробів з деревини, яка під час очищення агрегату клеєнанесення та фрезерування шипорізного верстата травмувала пальці правої кисті ріжучими елементами верстата, які не були закриті захисним огородженням;

ПрАТ «Коростенський завод МДФ» - 1 потерпілий – лаборант фізико – механічних випробувань, який з порушенням інструкції з охорони праці вирізав зразки плити МДФ на розкрійному верстаті, внаслідок чого отримав травми пальців правої кисті.

Згідно  “Порядку розслідування та обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань та аварій  на  виробництві ”, затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  проведено та закінчено розслідування всіх нещасних випадків, в результаті розслідування встановлено, що випадки – пов’язані  з  виробництвом,  за якими складено акт по формі  Н – 1/П.  

 

Страховий експерт з охорони праці

КВУВДФССУ у Житомирській обл..                                                      В.В.Мирончук