ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму за І півріччя 2011 року.

Фонд  соціального  страхування  від  нещасних  випадків  на  виробництві  та  професійних  захворювань  в  м. Коростені,  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в І півріччі 2011 року.

Так за І півріччя 2011 року  в м . Коростені та Коростенському району сталося 10 нещасних  випадків, з них 3 – смертельні, а саме: один випадок стався в ВАТ „Хіммаш”, де під час виконання роботи на токарному станку, був смертельно травмований токар підприємства; другий випадок в „Коростенській дистанції колії”, де на робочому місці помер налагоджувальник колійних машин та механізмів, та один випадок в МПП „Дельта”, де працівник - маляр-штукатур виконував роботи на висоті, не користувався запобіжним поясом, не втримався та впав, отримавши при падінні травми не сумісні з життям, а також 7 випадків травмування з різним ступенем тяжкості, а саме: ТОВ Омельянівський кар’єр– 1 потерпілий, ВАТ Коростенський хлібозавод-1 потерпілий, ПІВП Фортекс– 1 потерпілий, Коростенська ЗОШ № 1 – 1 потерпілий, Коростенське УВП УТОС – 1 потерпілий, Коростенська дистанція електропостачання – 1 потерпілий, ВАТ „Коростенський щебзавод” – 1 потерпілий,  а також зафіксовано два професійні захворювання: на підприємстві „Локомотивне депо Коростень” – 1 та на ВАТ Коростенський щебзавод – 1.

Згідно положення “Про порядок розслідування та ведення обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві”, від 25 серпня 2004 року №1112,  проведено розслідування 8 нещасних  випадків, з них – 1 смертельний випадок, та двох професійних захворювань.

 В  результаті розслідування встановлено, що 6 нещасних випадків - пов’язані  з  виробництвом, з них – 1 смертельний, за якими складено акти по формі Н-1 та Н-5, та 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, за яким складено акт по формі НПВ та Н-5, а також проведено розслідування двох професійних захворювань, за якими складено акти П-4, по двом смертельним випадкам розслідування ще не закінчено.

На виконання ст. 23 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”, страховим експертом з охорони праці за І півріччя було проведено 48 перевірок, з них 20 комплексних перевірок разом з УПСЗН, додержання законодавства України „Про охорону праці”, стану умов та безпеки праці на підприємствах міста та району. Під час перевірок було виявлено 257 порушень законодавства про охорону праці, по результатам перевірок роботодавцям було внесено 48 подань з встановленими термінами на виконання та усунення виявлених порушень. На даний час від підприємств отримано 40  відповідей про усунення виявлених порушень, 8 підприємств не надали відповідей в зв’язку з тим, що не закінчився вказаний термін на усунення порушень.

 

Страховий експерт з охорони праці

ВВДФССНВ у м. Коростені                                                       Мирончук В.В.