ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі за серпень 2011р.

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та  професійних захворювань в м. Коростені, надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися у серпні 2011 року. Так у серпні 2011 року по м. Коростеню та Коростенському району сталося 4 нещасних  випадки, з них одна смерть на виробництві, а саме: смерть на виробництві сталася в Локомотивному депо Коростень – 1 потерпілий, а також сталися випадки травмування на підприємствах: Коростенська центральна міська лікарня – 1 потерпіла, Коростенське державне лісомисливське господарство – 1 потерпілий, ОСББ „Іскорость”  – 1 потерпілий, професійних захворювань не зареєстровано.

Згідно положення “Про порядок розслідування та ведення обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві” від 25 серпня 2004 року №1112,  проведено та закінчене розслідування одного нещасного  випадку. В  результаті розслідування встановлено, що випадок – не пов’язаний з виробництвом,  за якими складено акти по формі НПВ та Н-5.

          В зв’язку з продовженням терміну розслідування, на даний час проводиться розслідування смерті на виробництві та двох випадків травмування на виробництві.

 

 

 

Експертзохоронипраці

ВВДФССНВ в м. Коростені                                              Мирончук В.В.