ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі за І квартал 2011р.

Фонд  соціального  страхування  від  нещасних  випадків  на  виробництві  та  професійних  захворювань  в  м. Коростені,  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в І кварталі 2011 року. Так в І кварталі 2011 року  по м . Коростеню та Коростенському району сталося три нещасних  випадки, а саме: один випадок стався в ТОВ Омельянівський кар’єр– 1 потерпілий, один нещасний випадок на підприємстві ВАТ Коростенський хлібозавод-1 потерпілий, та один випадок на ПІВП Фортекс– 1 потерпілий, а також зафіксовано два професійні захворювання: на підприємстві „Локомотивне депо Коростень” – 1 та на ВАТ Коростенський щебзавод– 1.

Згідно положення “Про порядок розслідування та ведення обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві” від 25 серпня 2004 року №1112,  проведено розслідування трьох нещасних  випадків та двох професійних захворювань. В  результаті розслідування встановлено, що два нещасні випадки - пов’язані  з  виробництвом,  за якими складено акти по формі Н-1,Н-5, та 1 випадок – не пов’язаний з виробництвом, за яким складено акт по формі НПВ та Н-5, а також проведено розслідування двох професійних захворювань, за якими складено акти П-4.

На виконання ст. 23 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”, страховим експертом з охорони праці за три місяці було проведено 23 перевірки, з них 13 комплексних перевірок разом з УПСЗН, додержання законодавства України „Про охорону праці”, стану умов та безпеки праці на підприємствах міста та району. Під час перевірок було виявлено 134 порушень законодавства про охорону праці, по результатам перевірок роботодавцям було внесено 23 подання з встановленими термінами на виконання та усунення виявлених порушень. На даний час від підприємств отримано 16  відповідей про усунення виявлених порушень, 7 підприємств не надали відповідей в зв’язку з тим, що не закінчився вказаний термін на усунення порушень.

     

         Експертзохоронипраці ВВДФССНВ в м. Коростені

 

         Мирончук В.В.