ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Зміни до деяких наказів Міністерства юстиції України з питань державної реєстрації актів цивільного стану та зміни щодо порядку державної реєстрації актів цивільного стану за заявами осіб, переміщених із зони АТО та АРК Крим

Зміни  до деяких наказів Міністерства юстиції України з питань державної реєстрації актів цивільного стану та зміни щодо порядку державної реєстрації актів цивільного стану за заявами осіб, переміщених із зони АТО та АРК Крим

З метою забезпечення та захисту прав і законних інтересів громадян України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та з метою забезпечення доступності адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану внесено зміни до правил державної реєстрації актів цивільного стану наказами Міністерства юстиції України  «Про зміни до деяких наказів Міністерства юстиції України» від 12.06.2014  № 919/5, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України  13 червня 2014 р. за № 618/25395 та «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України з питань державної реєстрації актів цивільного стану» 13.06.2014  № 921/5, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 червня 2014 р. за № 626/25403 та „Про окремі питання діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану” від 10.09.2014 року №1517/5, зареєстровано в Міністерстві юстиції України  від 11.09.2014 року за №1119/25896.

    У зв’язку з неможливістю виконувати повноваження відділами державної реєстрації актів цивільного стану Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на тимчасово окупованих територіях або у зоні проведення антитерористичної операції, реєстрація актів цивільного стану, внесення змін до актів цивільного стану , поновлення здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану за межами цих територій за місцем звернення заявника.

Якщо заявник не може отримати повторно свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану, то на підтвердження державної реєстрації можна отримати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Витяг з Реєстру видається реєстратором незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.

 Витяг з Реєстру формується за допомогою програмного забезпечення Реєстру.

 Для отримання витягів з Реєстру реєстраторові подається заява (запит) встановленого зразка про надання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

 Заява (запит) про надання витягу з Реєстру подається заявником особисто або шляхом надсилання поштою.

 Фізична особа під час особистого подання заяви (запиту) про надання витягу з Реєстру пред’являє паспорт громадянина України або паспортний документ та у відповідних випадках документи, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки.

До заяви (запиту) про надання витягу з Реєстру фізичною особою додається документ про внесення плати за видачу витягу з Реєстру в розмірі 73 гривні, що установлено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 року № 1064 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян» (зі змінами). Реквізити для проплати розміщені на сторінці реєстраційної служби Коростенського міськрайонного управління юстиції веб-сайту виконавчого комітету Короcтенської міської ради.

Під час подання фізичною особою заяви (запиту) про надання витягу з Реєстру шляхом надсилання поштою справжність підпису на ній заявника, а також вірність копій паспорта громадянина України або паспортного документа та документів, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки, засвідчуються відповідно до Закону України «Про нотаріат».

 У цьому випадку документи надсилаються поштою з описом вкладення.

 У разі виявлення невідповідностей між документами, що були надіслані поштою, з описом вкладення до них, а також у разі відсутності копії паспорта громадянина України (паспортного документа) або документів, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки, про внесення плати за видачу витягу з Реєстру реєстратор повертає заяву (запит) про надання витягу з Реєстру разом з документами, що додаються до неї, поштою з описом вкладення.

Реєстратор видає витяг з Реєстру без підтвердження відповідності паперовому носію у разі зберігання актового запису цивільного стану на тимчасово окупованій території України. У період проведення антитерористичної операції реєстратор в аналогічному порядку видає витяг з Реєстру у разі зберігання актових записів цивільного стану в районі її проведення.

У разі якщо неможливо витребувати документи про державну реєстрацію актів цивільного стану у зв’язку зі зберіганням актових записів цивільного стану на тимчасово окупованій території України, актовий запис цивільного стану поновлюється у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, до якого подано відповідну заяву громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території України або переселилися з неї; у відділі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання громадянина України, яке знаходиться за межами тимчасово окупованої території України.

Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України або переселилися з неї, подають заяви про внесення змін, поновлення, анулювання актових записів до відділу ДРАЦС за межами цієї території на їх вибір.

25.11.2014 р.

Жиліна Галина Григорівна – начальник відділу