ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Сімейний кодекс про права дітей

Сімейний кодекс про права дітей

У Сімейному кодексі України враховані права дітей, визначені міжнародною Конвенцією про права дитини .

Статтею 6 СКУ передбачено, що до 14 років дитина вважається малолітньою, недієздатною, такою, що потребує опікуна. З 14 років до 18 років діти є неповнолітніми і мають обмежену дієздатність, правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.

У статті 171 СКУ  передбачено, що дитина, яка може висловити свою думку, має бути вислухана при вирішенні між батьками, іншими особами спору щодо її виховання, місця проживання, про позбавлення батьківських прав, управління її майном( в суді ).

Згідно статті 148 СКУ  з 7 років необхідно мати згоду дитини про зміну прізвища, а ст. 160 передбачає, що з 10 років місце проживання дитини визначається за згодою дитини. Статтею 18  СКУ передбачено, що з 14 років дитина має право на безпосереднє звернення до суду за захистом своїх прав.

У статті 144 СКУ зазначено , що заяву про державну реєстрацію народження  дитини батьки повинні подати невідкладно, але не пізніше 1 місяця після народження дитини. За несвоєчасну без поважної причини реєстрацію батьками народження дитини в державних органах реєстрації актів цивільного стану ст. 2121 Кодексу України про адміністративні  правопорушення передбачено штраф від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.  

 

 

 

 

Начальник відділу                                                                             Г.Г.Жиліна