ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Співпраця з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» продовжується

В рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується ПРООН, 10.06.2015 року в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради відбувся інформаційний семінар щодо реалізації даного проекту в нашому місті.

Нагадаємо, що в рамках Проекту МРГ, організації місцевих громад Коростеня у партнерстві з органами місцевого самоврядування та ПРООН спільно реалізовуватимуть ініціативи організацій місцевих громад, спрямованих на проведення капітального ремонту та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків, раціонального використання ресурсів, впровадження інноваційних технологій та підвищення обізнаності населення.

До роботи в семінарі були запрошені представники ОСББ, КВЖРЕПів та зацікавлені особи, хто дійсно хоче стати «ефективним власником житла» та отримати можливість на умовах співфінансування вирішити нагальні проблеми свого багатоквартирного житлового будинку.

На заході були представлені презентаційні матеріали про роботу та досягнення ПРООН в Україні, про Проект МРГ, про умови участі організацій громад в даному проекті, умови співфінансування та багато іншої корисної інформації щодо реалізації Проекту МРГ.

На виконання угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та нашим містом, яка була підписана 14.05.2015 року, на заході було повідомлено, що створюється Координаційна рада з питань реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в місті Коростень, інформацію про яку буде повідомлено додатково на офіційному сайті міста в розділі «ПРООН в Коростені/ «Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».


Більше інформації про Проект МРГ можна знайти за посиланнями:
- сайт Проекту МРГ - http://www.cba.org.ua/three/ua,
- сайт Програми розвитку ООН в Україні - http://www.ua.undp.org/,
- сайт Представництва Європейського Союзу в Україні -
http://www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm,
- сайт міста Коростеня - http://www.korosten-rada.gov.ua/proon-v-korosteni/proekt-mistseviy-rozvitok-oriyentovaniy-na-gromadu/

 За більш детальною інформацією звертайтесь, будь-ласка, до спеціалістів з розвитку громад:

в м. Коростень – Ганна Бабська, контактна особа з Проектом МРГ в м. Коростені, тел. 5-02-44, kor.ekonom@gmail.com, м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 36
у Житомирській області – Оксана Краплич, регіональний координатор Проекту МРГ, тел. (050) 050-381-89-06,oksana.kraplych@undp.orgм. Житомир, м-н. Корольова, 1, оф. 503.
у Центральному офісі Проекту – Леонід Туловський, координатор компоненту розвитку міст, тел: (050) 381-89-02,leonid.tulovsky@undp.org, м. Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 708.


(матеріали від 10.06.2015 р.)