ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Комунальне підприємство теплозабезечення інформує!
15.09.2020

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» забороняється приєднання житлових і нежитлових будівель до зовнішніх інженерних мереж без оснащення таких будівель вузлами комерційного обліку відповідних комунальних послуг.

Тому для виконання даних вимог органи місцевого самоврядування прийняли рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на оснащення вузлами комерційного обліку будівель, які на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж, а також на забезпечення охорони вузлів комерційного обліку. На такі вузли обліку після їх встановлення поширюється дія законодавства про спільне майно багатоквартирного будинку. Внесок за встановлення вузла комерційного обліку, встановленого відповідно до цієї частини, споживачами не сплачується.

Процес оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил. Всю не обхідну технічну інформацію щодо встановлення приладів обліку теплової енергії можна отримати на підприємстві.

На сьогоднійшій день, вже є власники (співвласники) будівлі, яка на день набрання чинності цим Законом була приєднана до зовнішніх інженерних мереж або яка приєднується до зовнішніх інженерних мереж, що самостійно обладнали свої будівлі вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку. У такому разі внесок за встановлення вузла комерційного обліку таким споживачам не нараховується.

Згідно ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» ТА Цивільного кодексу України вузли комерційного обліку належать на праві власності власнику (є спільною сумісною власністю співвласників) будівлі. Тобто, відповідальність за збереження і цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників) будівлі (її частини), в якій вони встановлені, або за договором на визначену власником (співвласниками) іншу особу.

Так, як вузли комерційного обліку встановлені та введені в експлуатацію за рахунок бюджетних коштів, та знаходяться на балансі Комунального підприємства теплозабезпечення, тому необхідно виконати вимоги вище викладеного нормативного документу, а саме провести передачу вузлів комерційного обліку.

Порядок передачі вузлів комерційного обліку:

1) На підставі ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  готується рішення органом місцевого самоврядування про безоплатну передачу у власність власнику (є спільною сумісною власністю співвласників) будівлі, збереження і цілісність вузлів комерційного обліку та списання з балансового обліку цих вузлів комерційного обліку Комунального підприємства теплозабезпечення, які перебувають у статутному капіталі підприємства, згідно з Додатком №1, та створення комісії для здійснення прийому-передачі між Комунальним підприємством теплозабезпечення та уповноваженою особою від власника /співвласників багатоквартирного будинку або ОСББ;

2) Підписати акт прийому-передачі між Комунальним підприємством теплозабезпечення та уповноваженою особою від власника /співвласників багатоквартирного будинку або ОСББ;

3) Згідно наказу № 270 від 12.10.2018 р. «Про затвердження Порядку прийняття приладу обліку на абонентський облік» та Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» протягом 14 календарних днів з дня встановлення у будівлі, що приєднана до зовнішніх інженерних мереж, приймається прилад обліку теплової енергії на абонентський облік Комунальним підприємством теплозабезпечення (Додаток №2).

Адміністрація КП теплозабезпечення