ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/ogoloshennya/plan-zahodiv-v-misti-korosteni-na-tizhden-(18-06-24-06-2018r-).html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Інститут Муніципального Менеджменту повідомляє
6.03.2018

Останнім часом Верховною Радою України прийнято низку нормативно-правових актів, які дали своєрідний поштовх для розвитку вітчизняного ринку управління житловим фондом.

Аналізуючи офіційні статистичні дані, сьогодні з впевненістю можна сказати, що ринок управління багатоквартирними будинками в Україні переформатовується. Так, протягом останніх років значно зросла кількість ОСББ та приватних управителів, які потребують фахової підготовки та підвищення кваліфікації для ефективної роботи в контексті нового законодавства, адже від фахового рівня спеціалістів сфери управління багатоквартирними будинками та ОСББ прямо залежить комфорт та затишок в оселях містян.

Як свідчить практика, сьогодні представники сфери управління багатоквартирними будинками потребують роз'яснень щодо практичної реалізації норм Законів України "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку", "Про житлово-комунальні послуги", "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" "Про енергетичну ефективність будівель", "Про Фонд енергоефективності" та ін.

Інститут муніципального менеджменту (далі - Інститут) за підтримки Асоціації управителів житла проводить навчальні семінари-практикуми для управителів багатоквартирних будинків та представників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) щодо практичної реалізації норм вищезазначених законів та підзаконних нормативно-правових актів до них.

Інститутом проводяться семінари за різними програмами:

"Організація       ефективної       діяльності       об'єднань      співвласників багатоквартирних будинків в сучасних умовах".

"Навігатор    важливих    змін    у    трудовому    законодавстві.     Статус
неприбутківця".

"Особливості   управління   багатоквартрними   будинками   в   сучасних
умовах".

Спікерами семінарів є фінансисти, економісти, юристи, фахівці з кадрового управління та управителі — практики.

Інститут муніципального менеджменту готовий провести навчальні семінари-практикуми для представників ОСББ та управителів багатоквартирними будинками в м. Коростень.

У разі зацікавленості вартість семінару буде розраховано індивідуально для Вашого міста в залежності від обраної тематики семінару, його тривалості та інших організаційних моментів.

Контактна особа: Ошийко Костянтин Володимирович — (093) 392-16-22