ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
До уваги співвласників багатоквартирних будинків, управителів, голів ОСББ!
11.09.2019

До уваги 

співвласників багатоквартирних будинків,

управителів, голів ОСББ!

 

З 01.05.2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 року № 2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно п. 4 р. VІ «Прикінцеві та перехідні положення» вищевказаного Закону співвласники багатоквартирних будинків до 01.05.2020 року зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг, та укласти відповідні договори на надання послуг, а саме:

-        послуги з постачання теплової енергії;

-        послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення;

-        послуги поводження з побутовими відходами.

Згідно ч. 1 ст.14  Закону за рішенням співвласників багатоквартирного  будинку, прийнятим відповідно до Закону можуть  бути укладені наступні договори з виконавцем відповідної комунальної  послуги:

1)             кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);

2)             від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку  управителем або іншою  уповноваженою співвласниками особою (колективний договір);

3)             об’єднанням співвласників багатоквартирного  будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір  про надання  комунальних послуг, як колективним  споживачем.

Співвласники багатоквартирного будинку (об’єднання багатоквартирного будинку) самостійно обирають одну з моделей організації  договірних  відносин, за кожним  видом комунальної послуги.

У межах одного  багатоквартирного будинку дозволяється  обрання різних моделей організації договірних відносин за різними видами  комунальних послуг.

Вартість за послугу за індивідуальним договором складається з плати за послугу, плати за абонентське обслуговування та плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем у багатоквартирному будинку у разі досягнення згоди з  виконавцем послуги про розмір плати за це  обслуговування. Вартість послуги,  що надається виконавцем за  колективним договором та договором  з колективним  споживачем,  складається лише з плати за послугу.

Закликаємо усіх співвласників найближчим  часом визначитися з моделлю організації договірних відносин з виконавцями комунальних  послуг.

У разі, якщо співвласники багатоквартирного  будинку самостійно не оберуть одну з  моделей організації договірних відносин, визначених ч.1 ст. 14 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», та/або  не дійдуть згоди з виконавцем про розмір  плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують постачання  відповідної комунальної послуги, то між виконавцем комунальної послуги та кожним співвласником після 01.05.2020 року  буде укладено індивідуальний договір  про надання  комунальної послуги  з урахуванням особливостей, визначених ч.7 ст.14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».