ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/pershiy-mizhnarodniy-istoriko-kulturniy-festival-dobrinya-fest-2019.html
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Увага! З 20.11.2018 року буде підвищено вартість проїзду в міському транспорті!
9.11.2018
Виконавчий комітет Коростенської міської ради інформує про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті!

З 20.11.2018 року вартість проїзду на міських автобусних маршрутах складатиме 6,00 грн, на найдовшому маршруті №3 «Залізничний вокзал - Чигирі» - 7,00 грн.

Нагадаємо, регульований тариф на перевезення пасажирів автомобільним транспортом по м. Коростень в розмірі 5,0 грн було встановлено виконавчим комітетом Коростенської міської ради в березні 2017 року. Та, з березня 2017 року по 5,0 грн їздили лише 2 найдовших маршрути - №1 «Залізничний вокзал – Поліське водосховище» та №3 «Залізничний вокзал - Чигирі». Підвищено вартість проїзду на всіх автобусних маршрутах було з жовтня 2017 року.

 Процедуру перегляду вартості проїзду було розпочато на підставі звернення перевізників міста.

 Користуючись Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, яка затверджена наказом Міністерства транспорту України, №1175 від 17.11.2009 р. спеціалістами управління економіки було проведено розрахунки під час яких встановлено, що виробнича собівартість в порівнянні з березнем 2017 року зросла на 42,9%, в т. ч.: вартість пального - на 48,6%, автомобільні шини - на 48,7%, прямі витрати на оплату праці – на 16,3%,  ремонт та технічне обслуговування - на 53,3%.

 Середня вартість тарифу на міських маршрутах на сьогодні складає 6,45 грн, в той же час тариф на найдовшому маршруті міста №3 «Залізничний вокзал – Коростень Подільський - Чигирі» - 7,10 грн.

 Під час круглого столу було запропоновано розглянути питання підвищення тарифу на засіданні виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Детальніше у відеорепортажі

В разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися за детальною інформацією  до управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради за тел. (04142) 5-08-03