ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про що говорили на комісії по транспорту?
14.06.2019

13 червня 2019 р. відбулось відкрите засідання комісій по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень перевізниками в місті Коростені, на який крім членів комісії було запрошено депутатів міської ради, громадськість міста та перевізників.

Всі присутні мали можливість обговорити важливі питання оптимізації роботи міського транспорту та пільгового перевезення пасажирів.

Озвучених пропозицій було багато: збільшення інтервалу руху до 15 хв. на коротких маршрутах міста, об’єднання маршрутів №4 «Залізничний вокзал – Київська» та №7 «Залізничний вокзал – Гастелло», скорочення кількості рейсів в рахунок першого та останнього рейсу, перегляд вартості проїзду, збільшення кількості пільгових місць в міському транспорті та багато інших. 

Директор ТОВ «Автосвіт ЛТД» Максименко І. С. відмітив, що діюча система перевезень в місті напрацьована роками з врахуванням побажань всіх категорій пасажирів. Максименко І. С. додатково повідомив, що відповідно до вимог законодавства, на наступний конкурсний відбір (2021 р.) до 50% міського автотранспорту має бути пристосованим для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Один такий автобус на сьогодні коштує близько 3,5 млн. грн.

Заступник міського голови Ясинецький О. А. зазначив, що, дійсно, залишається важливим питання допомоги пенсіонерам старше 70 років. Але це в свою чергу збільшує навантаження на міський бюджет. У зв’язку з тим, що додаткові видатки на 2019 р. не заплановані, дане питання можна буде розглядати за підсумками виконання міського бюджету за І півріччя 2019 р.

Голова комісій – начальник управління праці та соціального захисту Єсін І. В. додатково проінформував присутніх, що з жовтня 2019 р. всі субсидії та пільги, що отримують громадяни нашого міста будуть монетизовані. В зв’язку з чим запропонував звернутися до управління праці та соціального захисту за додатковими роз’ясненнями та уточнення персональних даних.

Управління економіки 

виконавчого комітету Коростенської міської ради