ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Результати змагань з легкоатлетичного кросу Спартакіади школярів міста Коростеня 2018-2019 навчального року.
5.10.2018

3 жовтня у Парку Перемоги відбулися змагання з легкоатлетичного кросу Спартакіади школярів міста Коростеня 2018-2019 навчального року. За результатами змагань перемогу одержали спортсмени ЗОШ № 8, ІІ місце здобула команда міської гімназії, а на третьому місці опинилась команда – міського колегіуму. Свою майстерність демонстрували спортсмени різних вікових груп, а саме: юнаки та дівчата 5 - 7 класів та юнаки і дівчата 8 - 11 класів.

Долаючи дистанцію 300м серед дівчат та юнаків 5-7 класів місця розподілили:

І місце – Войтюк Анастасія (ЗОШ № 5) та Гонгало Матвій (ЗОШ № 3),

ІІ місце – Каленська Єва (ЗОШ № 1) та Гладков Максим (міська гімназія),

ІІІ місце – Захарчук Олександра (ЗОШ № 3) та Васьківський Артем (ЗОШ № 9).

 

Долаючи дистанцію 500м серед дівчат та 1000м серед юнаків 8-11 класів у трійку призерів увійшли:

І місце - Якухно Анна (ЗОШ № 8) та Прищепчук Руслан (ЗОШ № 8),

ІІ місце – Рябоконь Мар’яна (міська гімназія) та Білошицький Артем (міська гімназія № 7),

ІІІ місце – Полянівська Яна (міська гімназія) та Федоренко Олександр (ЗОШ № 5).

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.