ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
11.02.2019

Відповідно до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 51 від 06.02.2019 року «Про затвердження Порядку розподілу путівок, закуплених за кошти міського бюджету, в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку», розпочато прийом заяв від батьків (осіб, які їх замінюють) щодо оздоровлення/відпочинку в поточному році за кошти міського бюджету дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (http://korosten-rada.gov.ua/sotsialniy-rozvitok/molodizhna-politika/simeyna-ta-zhinocha-politika/ozdorovlennya-ta-vidpochinok-ditey/poryadok-rozpodilu-putivok-v-dityachi-zakladi-ozdorovlennya-ta-vidpochinku-za-rahunok-koshtiv-mistsevogo-byudzhetu/).

 За рахунок коштів міського бюджету діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  мають право на забезпечення путівкою в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку один раз на рік (крім випадків, передбачених чинним законодавством) за умови, що така путівка не надавалася їм у поточному році за рахунок коштів державного або обласного бюджетів.

Заяву можна написати у відділі у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. М. Грушевського, 22, к. 16; т.: 9-65-65).

Інформацію щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році можна отримати, перейшовши за посиланням: http://korosten-rada.gov.ua/sotsialniy-rozvitok/molodizhna-politika/simeyna-ta-zhinocha-politika/ozdorovlennya-ta-vidpochinok-ditey/