ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/ogoloshennya/plan-zahodiv-12813.html

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-kontsert-pavla-dvorskogo.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Тренінгові заняття «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника»
6.12.2018

06 грудня 2018р. у дошкільному навчальному закладі №15 відбулися тренінгові заняття для вихователів дошкільних груп на тему «Соціалізація – основа успішного розвитку дошкільника».

Перед присутніми виступила завідуюча ДНЗ №15 Цуман Т.П., яка розкрила роль соціалізації в житті дитини взагалі та значення дитячого садка як важливого етапу соціалізації зокрема.

Вихователь-методист ДНЗ №15 Яндюк Н.І. ознайомила колег з правилами тренінгу, надала експрес-інформацію щодо поняття «соціалізація дошкільника», принципів успішної соціалізації дитини та шляхів її реалізації.

З метою підвищення психолого-педагогічної підготовки педагогів з даної проблеми, активізації вміння проектувати власну діяльність та розвитку вміння дискутувати й аргументувати з учасниками заходу проведено ряд вправ: «Розподіли героїв казок до педагогічних позицій», «Якісна похвала», «Склади квітку».

Підводячи підсумки, педагоги визнали, що важливим виховним фактором соціалізації є найближче соціальне оточення, в якому проходить життя і діяльність дитини, тобто середовище – сім’я, дитячий колектив, товариші, дорослі люди, з якими безпосередньо спілкується малюк. Соціалізація - складний і багатогранний процес, який триває все життя людини, а його основи закладаються в дошкільному дитинстві.