ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оздоровлення дітей на базі літніх мовних таборів.
18.06.2019

Оздоровлення дітей на базі літніх мовних таборів.
Літо – це радісна пора, яку кожен школяр чекає з нетерпінням, а кожна мама чи батько – з тривожним запитанням: куди цього року відправити дитину на відпочинок, щоб вона добре відпочила, набралася сил до наступного навчання восени, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров'я.
З метою гармонійного поєднання цих бажань та інтересів влітку 2019 року у закладах загальної середньої освіти міста Коростеня працювали мовні табори.
В закладах освіти була проведена послідовна робота щодо організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей.
Цільовою аудиторією літніх мовних таборів, що функціонували з 03.06. по 14.06.2019 року, стали учні початкової та середньої ланки. Всього оздоровилось 1092 школяра. 
Вихованці мали змогу удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської (у всіх закладах освіти міста), німецької (ЗОШ№1, НВК№2, ЗОШ№3, КМК), французької (НВК№2, КМГ), польської (НВК№2, ЗОШ№5) мов. Робота в літніх мовних таборах продемонструвала відмінний від шкільних уроків стиль викладання. 
У таборах були створені умови для цікавого проведення дозвілля в умовах постійного пошуку нових ідей, можливості реалізувати свої бажання, розкрити здібності та таланти. Для роботи з дітьми були залучені вчителі іноземних мов, які підготували цікаві та насичені програми, що органічно поєднували спорт, здоровий спосіб життя, культурологічну, соціальну і екологічну діяльність. Протягом дня в таборі використовувались різноманітні форми дитячого відпочинку: екскурсії, відвідування культурно-мистецьких закладів, спартакіади, ігрові програми, конкурси, музично-розважальні програми, відпочинок на природі тощо.
Неймовірний досвід перебування в літньому мовному таборі отримали учасники літнього мовного табору КМГ ''GoCamp STREAМ", в рамках міжнародного проекту UkraineGoesGlobal. Діти працювали з волонтером Рашадом (RachadAbouSalhabAboultaif ). Неймовірно енергійна молода людина з прекрасним знанням англійської мови та прагненням до змін. Рашад - один з небагатьох волонтерів, який приїхав працювати з дітьми в Чорнобильську зону. На думку Рашада, – волонтерство є благородною справою, яка розбиває кордони і допомагає бачити розмаїття світу. 
З дітьми мовного табору НВК «Школа-гімназія №2 ім. В.Сингаївського» працювала волонтер, громадянка Республіки Сьє́рра-Лео́не, мама майбутнього першокласника, викладач англійської мови приватної школи «Старт»» Айша Каргбо.
Спілкування з волонтерами лише англійською мовою, заняття в ігровій формі, командна робота, створення креативної атмосфери в таборах – все це сприяло розвитку комунікативних навичок дітей та надзвичайно велике бажання вивчати англійську мову.
На цьому літній відпочинок для дітей м. Коростеня не закінчився. 
З 19.06.2019 року на базі Центру позашкільної освіти працюватиме літня школа «Країна позашкілля». На дітей очікують цікаві ігри, квести, конкурси, змагання, майстер-класи, екскурсії, подорожі та багато цікавого.