ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нарада з організації якісного та безпечного харчування в закладах освіти міста
22.11.2019

22 листопада 2019 року у приміщенні актової зали Коростенської міської гімназії відбулася розширена нарада керівників закладів освіти та відповідальних осіб за організацію харчування з проблеми «Запровадження системи НАССР у закладах освіти».

У нараді взяли участь представники Коростенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області та Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Перед присутніми виступила начальник відділу освіти Краснокутська Алла Володимирівна з питань організації харчування дітей у закладах освіти міста.  

Про результати здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду в закладах освіти міста розповіла начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Коростенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Заїнчківська Оксана Миколаївна.

Сучасні вимоги до безпечності харчових продуктів, умови зберігання та транспортування, організації і контролю технологічних процесів приготування страв (запровадження системи НАССР) розкрила начальник Коростенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Васьківська Наталія Андріївна.

Результати лабораторних досліджень на харчоблоках закладів освіти оголосила лікар-епідеміолог Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Зіневич Людмила Сергіївна.

Про нормативно-правову базу організації харчування дітей у закладах освіти та організацію роботи щодо впровадження системи НАССР в закладах освіти розповіла головний спеціаліст відділу освіти Кагукіна Ірина Миколаївна.

На розробленні, документуванні й упровадженні програм-передумов системи НАССР зупинилася головний спеціаліст відділу освіти Зубрицька Оксана Олександрівна.

Увагу присутніх на нараді було спрямовано на питання безпечності, визначення процесів та об’єктів ризиків та здійснення відповідних заходів контролю.