ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI2.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • Інформація для батьків учнів
  2.12.2020
  У зв’язку зі зверненням батьків учнів до відділу освіти щодо проблеми забезпечення підручниками учнів закладів освіти міста відділ освіти надає роз’яснення, чому виникає нестача підручників.   Участь у конкурсному відборі підручників для їх  подальшого видання та замовленні підручників беруть виключно заклади освіти через державну інформаційну  систему освіти (ДІСО), відділ освіти не може внести корективи в замовлення закладів освіти чи «нав’язати»  конкретний підручник. Вибір підручників  за їх макетами та  переліком авторів здійснюється закладом освіти шляхом схвалення їх переліку  педагогічною радою та затвердженням наказом директора.    Відповідно до п.13 Порядку відділ освіти відповідає за доставку підручників за рахунок коштів місцевого бюджету та отримання їх закладами освіти.
 • Ігрові набори SixBricks для першокласників
  27.11.2020
       Сьогодні, 27 листопада, відділом освіти отримано та доставлено в місто  ігрові набори Six Bricks для першокласників закладів загальної середньої освіти на виконання  наказу Міністерства освіти і науки України від 03.11.2020 №1361 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами SixBricks”. На початку місяця школи вже отримали ігрові набори LEGO Play Box на кожен перший клас, а кількість SixBricks  розрахована на кожного першокласника. 
 • Модернізація загальної середньої освіти продовжується!
  25.11.2020
         Відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради додатково закуплені ноутбуки та плазмові панелі для закладів загальної середньої освіти міста за зекономлені кошти освітньої субвенції. 
 • Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" в закладах освіти
  25.11.2020
       В закладах освіти м.Коростеня розпочато  заходи  в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та  місячника охорони дитинства на виконання  розпорядження міського голови від 17.11.2020р.№477 «Про проведення у м.Коростені Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою профілактики домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, запобігання   торгівлі людьми, гендерного насильства. Заходи проводяться з урахуванням вимог карантину.
 • Оголошується конкурс на заміщення вакантних  посад фахівців комунальної установи «Коростенський ІРЦ»
  23.10.2020
  Оголошується конкурс на заміщення вакантних  посад фахівців комунальної установи «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр»  Повне найменування: комунальна установа «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської  міської  ради  Житомирської області Юридична адреса ІРЦ: 11500, Житомирська область, місто Коростень, вул. Гайдамацька, буд.2
 • Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників
  23.10.2020
  Відповідно до Рішення сорокової сесії VII скликання від 27.08.2020р. №1907 «Про створення Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»», Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»
 • Оголошення про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників (консультантів, психолога) Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
  24.09.2020
  Педагогічні працівники (консультанти, психолог) Комунальної установи  «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради» призначаються на посаду на конкурсній основі відповідно до Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»