ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • Проведено конкурс екологічних бригад
  18.03.2021
           Підведено підсумки міського етапу (заочного) Всеукраїнського конкурсу агітколективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» на тему «Атака вірусів. Врятуй планету». 
 • Увага! Попередження про пориви вітру.
  11.03.2021
    За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 12 березня по області очікується посилення південно-західного вітру  до 15-20 м/с (І рівень небезпечності - жовтий).    
 • Зміни в навчанні 15-17.02.2021
  12.02.2021
  До уваги учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади!     У зв’язку з погіршенням  погодних умов та інформацією  Укргідрометцентру про ускладнення погодних умов на території Житомирської області, беручи  до уваги  рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Коростенської міської ради, з метою  запобігання  виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення права дітей на здобуття загальної середньої освіти відділом освіти та закладами загальної середньої освіти  прийнято рішення про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій з 15.02 до 17.02.2021 року.   
 • Інформація для батьків учнів
  2.12.2020
  У зв’язку зі зверненням батьків учнів до відділу освіти щодо проблеми забезпечення підручниками учнів закладів освіти міста відділ освіти надає роз’яснення, чому виникає нестача підручників.   Участь у конкурсному відборі підручників для їх  подальшого видання та замовленні підручників беруть виключно заклади освіти через державну інформаційну  систему освіти (ДІСО), відділ освіти не може внести корективи в замовлення закладів освіти чи «нав’язати»  конкретний підручник. Вибір підручників  за їх макетами та  переліком авторів здійснюється закладом освіти шляхом схвалення їх переліку  педагогічною радою та затвердженням наказом директора.    Відповідно до п.13 Порядку відділ освіти відповідає за доставку підручників за рахунок коштів місцевого бюджету та отримання їх закладами освіти.
 • Ігрові набори SixBricks для першокласників
  27.11.2020
       Сьогодні, 27 листопада, відділом освіти отримано та доставлено в місто  ігрові набори Six Bricks для першокласників закладів загальної середньої освіти на виконання  наказу Міністерства освіти і науки України від 03.11.2020 №1361 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами SixBricks”. На початку місяця школи вже отримали ігрові набори LEGO Play Box на кожен перший клас, а кількість SixBricks  розрахована на кожного першокласника. 
 • Модернізація загальної середньої освіти продовжується!
  25.11.2020
         Відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради додатково закуплені ноутбуки та плазмові панелі для закладів загальної середньої освіти міста за зекономлені кошти освітньої субвенції. 
 • Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" в закладах освіти
  25.11.2020
       В закладах освіти м.Коростеня розпочато  заходи  в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та  місячника охорони дитинства на виконання  розпорядження міського голови від 17.11.2020р.№477 «Про проведення у м.Коростені Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою профілактики домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, запобігання   торгівлі людьми, гендерного насильства. Заходи проводяться з урахуванням вимог карантину.