ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Графік проведення звітів депутатів Коростенської міської ради перед виборцями за 2019 рік
30.01.2020

Прізвище, ім'я та по батькові депутата

Місце проведення звіту

Дата та час проведення звіту

Заєць Микола Анатолійович

Приміщення НВК №12

12.02.20р. 17.00 год.

Стужук Володимир Миколайович

Будинок культури, мікрорайон Чигирі

01.02.20р. 18.00 год.

Яблонський Павло Євгенійович

вул.Шевченка,8/15

07.02.20р. 10.00 год.

Назарчук Валерій Миколайович

Зал цеху експлуатації локомотивного   депо ст.Коростень,

21.02.20р. 14.00 год.

Ходаківський Віктор Васильович

Приміщення міського ліцею

18.02.20р. 17.00 год.

Олексійчук Олександр Степанович

Приміщення НВК №2

29.02.20р. 10.00 год.

Гречко Ольга Петрівна

Приміщення ЗОШ №13

25.02.20р.17.30год.

Гурінчук Андрій Вікторович

Міський колегіум, актова зала

22.02.20р. 13.00 год.

Боровков Володимир Валентинович

Міський колегіум, актова зала

08.02.20р. 13.00год.

Лиштва Олександр Григорович

Міський колегіум, актова зала

08.02.20р. 13.00год.

Васьківський Сергій Володимирович

Міський колегіум, актова зала

08.02.20р. 13.00год.

Безпалько Віра Петрівна

Міський колегіум, актова зала

08.02.20р. 13.00год.

Любочко Світлана Миколаївна

Міський колегіум, актова зала

08.02.20р. 13.00год.

Волківська Любов Миколаївна

Приміщення ЗОШ №5

27.02.20р. 16.00 год.

Вигівський Володимир Васильович

Завод ЗБШ, актова зала

 

11.02.20р. 10.00 год.