ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Зустрічаємо гостей з Еквадору!
6.04.2016

       Діяльність Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Коростень в рамках міжнародних програм та проектів має свою давню історію з 2000 року, з часу його створення. Географія співпраці з державними, урядовими, громадськими організаціями, представниками провідних ЗМІ сягає далеко за межі України. Впродовж 15 років ми часто приймаємо зарубіжних гостей у нашому закладі з Великобританії, Польщі, Норвегії, Німеччини, Японії,  США. Про досвід Центру знають у Міжнародній Чорнобильській Мережі, куди входять 18 країн Європи, Японії, Австралії, що налічує 85 організацій, 2 з яких є наші- ЦСПР населення м. Коростеня та ГО «Центр розвитку громади» з 2012 року.

           А цього разу вперше до нас завітала делегація з Південної Америки, з далекого для нас та маловідомого для когось, Еквадору. Про діяльність Центру вони дізналися з уст представників Міжнародної Чорнобильської Мережі, наших партнерів з Іспанії. Приємно зазначити, що даних гостей супроводжував наш давній товариш та партнер по співпраці-заступник начальника 8 Державної пожежної частини (м. Коростень)-Олексій Гераймович. У дружньому колі ми обмінювалися досвідом роботи, своїми надбаннями та інформацією. Представники делегації-журналісти відомого телеканалу “Ecuavisa” не тільки в Еквадорі, а й за його межами. Мета візиту: отримати якомога більше інформації про наслідки техногенної катастрофи –аварії на ЧАЕС та способи їх подолання.

     Взявши інтерв’ю не тільки як у директора Центру, а й ліквідатора Чорнобильської катастрофи, Сергія Вигівського, вони дізналися про історію та передумови створення закладу, вирішення кадрових питань, розробку та втілення програм та проектів, соціально-психологічну допомогу постраждалим, проблеми та інформування населення, яке проживає на радіаційно забрудненій території. Як повідомив Томас Сіукарді, провідний журналіст телекомпанії мережі телеканалів “Ecuavisa”, що їх цікавлять стан здоров’я та проблеми пересічних громадян, адже в їхній країні існують також проблеми екологічного характеру, пов’язані  з випаровуванням в атмосферу нафтопродуктів, де провідною галуззю є нафтовидобувна та нафтопереробна промисловість. Доречно зазначити, що це далеко не перша зарубіжна делегація, яка цікавиться досвідом роботи нашого закладу та поширює його не тільки на теренах своєї країни, а й транслює дану інформацію по всьому світу.

      На завершення нашої зустрічі ми провели для наших гостей екскурсію, де вони детальніше змогли дізнатися про напрямки роботи Центру, в цілому та надбання кожного спеціаліста, зокрема. І для нас, спеціалістів Центру найважливіше те, що наша допомога необхідна іншим, наш досвід ціниться, отже ми потрібні тим, хто до нас звертається. Тому є над чим працювати, вдосконалювати свої вміння та допомагати іншим.

 

Віра Гис –координатор міжнародних програм та проектів,

 ЦСПР населення м. Коростень