ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Житомирською митницею ДФС за участі контролюючих органів розпочато реалізацію принципу «Єдиного вікна»
1.09.2016

 

Постановою КМУ від 25 травня 2016 року з 1 серпня запроваджено автоматизовану систему "Єдине вікно" під час проведення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України.

За пропозицією митниці, усі місця митного оформлення (внутрішні підрозділи) наказом Міністерства фінансів України від 25.07.2016 №657 включено до Переліку місць митного оформлення товарів, в яких застосовується Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації.

Переваги ініціативи Кабінету Міністрів України полягають у спрощенні та прискоренні здійснення державних видів контролю товарів, що ввозяться на митну територію України або вивозяться за її межі та декларуються в електронному вигляді.

Відтепер, за бажанням підприємства, здійснення санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного) може здійснюватись за допомогою інформаційно-комунікаційної системи митних органів шляхом обміну електронними документами, що надають право на переміщення товарів та рішень контролюючих органів щодо надання дозволів на такі переміщення.

Час на прийняття рішення контролюючим органом щодо здійснення відповідного виду контролю становить 4 години. В іншому випадку застосовується принцип «мовчазної згоди», тобто інформаційно-телекомунікаційна система автоматично формує позитивне рішення про проведення відповідного виду державного контролю, яке є підставою для завершення митного контролю та митного оформлення вантажів.

Таким чином, запровадження принципу «єдиного вікна»дозволить спростити і зменшити кількість митних формальностей, скоротити час їх проведення, мінімізувати людський фактор під час прийняття рішень митниками та контролюючими органами, усунути можливості для корупційних проявів.

Основним критерієм позитивності нового сервісу є мінімізація особистого контакту підприємства з контролюючими органами під час проходження державних видів контролю, а також митного що у свою чергу, сприятиме унеможливленню будь-якої корупційної складової під час прийняття рішення.

Не треба лякатись, що вказаний порядок ускладнить та подовжить час митного оформлення вантажів. У системі чітко визначені часові терміни, вийти за які фізично немає можливості ні в митника, ні в суміжних служб.

У випадку виникнення проблемних питань чи непорозумінь під час застосування принципу «єдиного вікна» просимо звертатися за відповідною допомогою до керівництва митних постів та управління організації митного контролю Житомирської митниці ДФС.