ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Затверджено порядок контролю за обсягом доходу в понад 1 млн. грн. для застосування РРО
26.07.2016

 Кабмін постановою від 13.07.2016 р. №439  затвердив Порядок здійснення органами доходів і зборів контролю за обсягом доходу підприємців - платників єдиного податку II і III груп, досягнення якого (понад 1 млн грн) вимагає застосування РРО.

 У Порядку передбачено, що для визначення граничного обсягу доходу будуть враховуватися в сукупності усі види доходів, які отримані платником єдиного податку від провадження підприємницької діяльності протягом календарного року незалежно від обраних видів діяльності.

Для здійснення податкового контролю використовується податкова інформація, зібрана та/або отримана контролюючими органами у порядку, передбаченому статтями 72 і 73 ПКУ. Для отримання цієї інформації податківці можуть звертатися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин з письмовим запитом про подання податкової інформації. Такий запит надсилається платнику податків або іншому суб'єкту інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з підстав (п. 73.3 ПКУ):

- виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи;

- для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок та в інших випадках, передбачених статтею 39 ПКУ;

- виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків;

- щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків:

  • податкової накладної покупцю або про допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов'язкових реквізитів податкової накладної, та/або порушення продавцем/покупцем граничних термінів реєстрації в ЄРПН податкової накладної та/або розрахунку коригування;
  • акцизної накладної покупцю або про порушення порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної;

- у разі проведення зустрічної звірки;

-  в інших випадках, визначених ПКУ.

Отримувати податкову інформацію контролюючі органи мають право також шляхом проведення зустрічних звірок даних госпсуб'єктів стосовно платників єдиного податку щодо визначення граничного обсягу доходу у порядку, передбаченому пунктом 73.5 ПКУ.

Окрім того, з метою здійснення податкового контролю податківці можуть проводити  документальну позапланову перевірку (за наявності підстав, передбачених пп. 78.1.1 - 78.1.18 ПКУ) та фактичну перевірку (за наявності підстав згідно з пп. 80.2.1 - 80.2.7 ПКУ).

                                                         Сектор організації роботи Коростенської ОДПІ