ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ» – ЗНАЧИМА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА ПОДІЯ
5.10.2015

«Важливим завданням для держави є збереження життя та здоров'я громадян у процесі трудової діяльності, які своєю самовідданою працею піднімають економіку та створюють внутрішній валовий продукт країни. 

І тим більше, особливої уваги потребують люди, які травмувалися на виробництві чи отримали професійне захворювання, і стали інвалідами.

Тому, залучення потерпілих на виробництві, інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації є одним із головних обов'язків Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, тим більше при нинішній ситуації у нашій державі, аби ці люди відчували, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою і про них є кому піклуватись.  

У рамках реалізації заходів державної соціальної політики, спрямованих на інтеграцію осіб з особливими потребами у сучасне суспільство, забезпечення їх самореалізації, духовного зростання, виконавчою дирекцією Фонду з 2013 року закладено фундамент великого явища - проведення щорічних всеукраїнських спартакіад серед інвалідів праці.                                                

Важливість цього спортивного заходу не можна переоцінити, адже спартакіада, що вже стала традиційною загальнодержавною подією – це одна з непереборних сутностей існування наших потерпілих, яку вони чекають цілий рік. Це поступ до кращого повноцінного життя без жодних обмежень.  

Хотілося б відмітити досягнення Коростенської команди в даній події, а саме: в минулому році команда із 6 інвалідів праці та потерпілих на виробництві м. Коростеня взяли участь у обласних змаганнях другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Учасники спартакіади змагалися в шести видах спорту: шахи, дартс, бомбаскет, армспорт, настільний теніс, гирьовий спорт.

У загальнокомандній першості на найвищу сходинку обласного п'єдесталу піднялися 2 представники м. Коростеня, а саме: працівник Коростенського заводу ЗБШ Антоненко Руслан та працівник БМЕУ – 4 Салюк Олександр, які продовжили змагання в команді Житомирської області на республіканській спартакіаді. Команда Житомирщини зайняла ІІ місце і великою заслугою в цьому було те, що Коростенські учасники  в особистій першості здобули перемогу та зайняли відповідно І та ІІІ місця. Команда була нагороджена кубками та почесними дипломами. Отримали нагороди і переможці, які підтверджували спортивну міць Житомирщини у фінальних змаганнях.     В цьому році також команда з Коростеня приймала участь в обласних змаганнях, де знову два представники: працівник Коростенського заводу ЗБШ Антоненко Руслан зайняв І місце з гирьового спорту та працівник Дирекції залізничних перевезень Городинський Володимир зайняв ІІ місце з настільного тенісу, і відповідно продовжили змагання в команді Житомирської області на ІІІ республіканській спартакіаді, яка проходила в м. Ужгороді. В особистій першості на ІІІ республіканській спартакіаді  цього року на найвищу сходинку знову піднявся працівник Коростенського заводу ЗБШ Антоненко Руслан , який  зайняв ІІ місце з гирьового спорту у ваговій категорії до70 кг.                                                                                                                                    

Особливі емоції панували на церемонії нагородження переможців змагань. Крім медалей та дипломів, призери були відзначені цінними подарунками. Своїх володарів отримали також кубки за перемогу в командній першості з видів спорту.                                                                                            

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та профзахворювань у м. Коростені хоче сердечно подякувати усім тим, хто долучився до підготовки спартакіади, а особливо «Коростенський завод ЗБШ» в особі голови правління Куницького Василя Івановича, який минулого року виділив спонсорську допомогу на придбання спортивної форми для учасників ІІ Всеукраїнської спартакіади «Сила Духу» з м. Коростеня, та ВАТ «Коростенський завод хімічного машинобудування» в особі Тищенка Анатолія Петровича, який надав спонсорську допомогу на придбання спортивної форми для участі в цьогорічній спартакіаді.  

Пріоритетом Фонду, як однієї з найбільш значимих і ефективних інституцій держави, завжди буде захист інтересів людини праці.  Ми працюємо для людей і найбільша подяка нам – це бачити їх щасливими і життєрадісними.

Фонд і надалі буде залишатись на передовій соціального захисту громадян у нашій державі та взірцем для інших організацій соціальної сфери, і не тільки.

 

Начальник відділення

ВВДФССНВ у м. Коростені                                                           А.С.Клименко