ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Виробничий травматизм жовтень, листопад 2016 рік
15.12.2016

Оперативна інформація про стан виробничого травматизму у м. Коростень та Коростенському  районі за жовтень, листопад 2016р.

        Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та  професійних  захворювань  в  м. Коростені,  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися у жовтні, листопаді 2016 року.

     Так за  жовтень, листопад 2016 року в м. Коростень стався один нещасний випадок з підсобним працівником ТОВ «Охоронне підприємство Дельта», який під час складання тротуарної плитки травмував пальці лівої руки, а також зареєстровано один випадок професійного захворювання на підприємстві ТДВ «Коростенський щебзавод».

     Згідно положення “Про порядок розслідування та ведення обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві ” від 30 листопада 2011 року № 1232, проведено розслідування  випадку травмування та професійного захворювання.

В  результаті розслідування встановлено, що:

- випадок травмування – пов’язаний з виробництвом, за яким складено акти по формі Н-1 та Н-5.

- за результатами розслідування професійного захворювання складено акт по формі П-4.

     Крім цих випадків, 28.10.2016 р. у Коростенському відділенні ПАТ «Житомиргаз» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком, де внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув начальник Коростенського відділення. По даному випадку проводиться спеціальне розслідування комісією, утвореною управлінням Держпраці в Житомирській області.