ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
В Україні виходить новий журнал за підтримки ДФС
14.07.2016

 

Відбулася презентація нового українського фінансово-економічного журналу «Вісник. Рейтинг». Видання вийшло друком у липні цього року за підтримки Державної фіскальної служби України.

Місія журналу — сприяти формуванню в країні чесних і прозорих відносин між платниками податків та державою. У виданні представлено три головні розділи: «Країна», «Галузь», «Регіон». Формування рейтингів відбувається на основі офіційних даних.

«В Україні назріла необхідність появи ґрунтовного фахового видання, яке публікуватиметься за підтримки ДФС і слугуватиме своєрідною трибуною для висвітлення роботи та рейтингових показників підприємств. «Вісник. Рейтинг» повинен стати потужною платформою для розвитку відносин між платниками податків і державою», - зазначив у вступному слові Голова ДФС Роман Насіров.

«Сьогодні нам дуже важливо бути публічними і представляти найновіші статистичні дані бізнесу, платникам податків та всім, хто цим цікавиться. У новому виданні розглядається широке коло питань, пов’язаних з агробізнесом,  роздрібною торгівлею, підакцизними товарами, такими як алкоголь і тютюн,  харчовою промисловістю. Журнал висвітлює якісну аналітику від провідних експертів податкової галузі та фахівців структурних підрозділів ДФС. У нас є ще багато задумок, які обов’язково будуть реалізовані в наступних номерах», - наголосив під час свого виступ очільник відомства. 

Прес-служба Державної фіскальної служби України