ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
В місті Коростені проводились профілактичні заходи «Канікули»
14.01.2016

В період часу з 30 грудня 2015 року по 13 січня 2016 року на території м.Коростеня та Коростенського району проводились профілактичні заходи «Канікули».

Основними напрямками таких заходів був контроль за проведенням дозвілля молоддю в період, який не охоплений навчанням, а також профілактика та виявлення правопорушень серед дітей та відносно них. До проведення вказаних заходів були залучені працівники служби в справах дітей та центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді міської ради та райдержадміністрації. Під час відпрацювань місць скупчення молоді, торгівельних та розважальних закладів було виявлено та задокументовано 6 адміністративних правопорушень, з яких 2 за фактом невиконання батьками своїх батьківських обов’язків  по догляду за дітьми, які у віці 14 років вчинили адміністративні правопорушення, таких як дрібне хуліганство, паління цигарок; 2 за фактом доведення дорослими особами неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння; 2 - за фактом  розпиття дітьми спиртних напоїв. Не обійшлось і без нещасних випадків, а саме: один підліток, після вжитого спиртного, впала на землю та отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому ноги; ще один неповнолітній потрапив до служби допомоги через алкогольне сп’яніння. По вказаним фактам була проведена ретельна перевірка, винні особи притягнуті до відповідальності, згідно чинного законодавства.

Під час патрулювання вулицями міста 8 січня поточного року, працівникам Коростенського ВП в поле зору потрапив підліток, який знаходився без супроводу дорослих та був одягнутий в брудний одяг. Коли дитину було доставлено до відділу поліції для встановлення її даних та передачі батькам, стало відомо, що хлопчик перебуває в розшуку, так як нещодавно самовільно залишив Житомирській притулок для дітей. Його було передано працівниками Житомирського відділу поліції для подальшого його влаштування в дитячий заклад. 

Окрім вищезазначеного, перевірялись сім’ї, що потребують посиленого контролю. В ході перевірок сімей, що мешкають в сільській місцевості двоє дітей було поміщено до дитячого відділення Васьковицької лікарні через відсутність умов проживання в будинку у зимовий період.

Чужих дітей не буває, тому бути небайдужими до їх долі – це обов’язок кожного з нас. Якщо стає відомо про факти жорстокого поводження з дітьми, пияцтва батьків, втягнення дітей в протиправну діяльність, бездоглядність та інші негативні явища, що можуть призвести до нещасних випадків, самовільного залишення дітьми своїх домівок тощо, необхідно звертатись за телефоном 102 або в кабінет №37 Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.  

        

      Старший інспектор Коростенського відділу поліції Діана Бобровнік