ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
В Коростені триває діалог між міліцією та громадськістю
21.03.2014

        Принципова й відверта розмова представників різних громадських організацій та формувань, депутатів міської ради, міського голови Володимира Москаленка та правоохоронців пройшла у Коростені.

Актуальність та нагальність теми зустрічі засвідчила присутність великої кількості активістів в місті Коростені.  Про загальну ситуацію упродовж останнього періоду на території нашого міста  та конкретні результати роботи міліції перед присутніми проінформував начальник Коростенського міського відділу Віктор Калітка.

Серед таких, у першу чергу, і це відзначали представники громадськості та органів місцевого самоврядування, недопущення силового протистояння учасників різних політичних сил, збереження порядку та попередження можливих проявів мародерства і хуліганства у нинішній непростій ситуації.

Звернувся до присутніх і начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Демяненко, який закликав усіх учасників діалогу «скласти зброю і перейти до мирного урегулювання усіх проблем»:

- Ми повинні разом негайно зупинити протиправні дії на вулицях наших міст, захистити життя і здоров’я людей. Це безпека кожного із нас, наших родин, усіх громадян. А тому закликаємо усіх громадських активістів привести свою діяльність у певні правові рамки та норми. Тут є кілька шляхів: від вступу до лав Національної гвардії, до створення та реєстрації громадських формувань, інших об’єднань з чіткими юридичними повноваженнями та правовою сферою діяльності. І безкомпромісна здача до органів внутрішніх справ усієї незаконно отриманої зброї та боєприпасів.

У Коростені принциповим стало питання представництва громади різними організаціями, між якими виникають силові протистояння. Міліцією були розпочаті й провадяться кримінальні провадження за фактами хуліганств, що сталися упродовж минулого тижня у Коростені.

У нинішній складній суспільно-політичній ситуації – це просто неприпустимо, наголошували самі учасники діалогу. А відтак, від питань забезпечення правопорядку перейшли до удосконалення власної діяльності та визначення конкретних кроків її правового врегулювання.