ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/pershiy-mizhnarodniy-istoriko-kulturniy-festival-dobrinya-fest-2019.html
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Управління Держпраці інформує
23.06.2015

 

На Житомирщині розпочало діяльність новостворене Управління Держпраці у Житомирській області, яке здійснюватиме контроль за дотриманням роботодавцями законодавства про працю.

Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було створено Державну службу України з питань праці, діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики.

Державна служба України з питань праці (далі – Держпраці) є центральним органом виконавчої влади, яка була створена шляхом злиття Держгірпромнагляду і Територіальної Державної Інспекції України з питань праці.

Відповідно до Положення Управління Держпраці в своїй роботі об’єднує функції, які виконували Державна інспекція України з питань праці, Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України та функції у сфері гігієни праці і здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників, які раніше виконувала Держсанепідемслужба.

Об’єднання функцій правового і технічного інспектування і надання послуг зі сторони Державної служби з питань праці дозволить зменшити навантаження на суб’єктів господарювання, оскільки перевірки здійснюватимуться не кількома державними органами, а єдиним державним органом – Державною службою з питань праці. Зазначене об’єднання двох структур оптимізує витрати на забезпечення діяльності виконання державних функцій, підвищить діяльність управлінського аппарату як на центральному, так і територіальному рівнях. Крім того, в кінцевому результаті спрощується доступ громадян до захисту трудових прав, отримання різного роду консультацій.

Управління Держпраці в своїй діяльності реалізовуватиме державну політику у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Новостворений державний орган здійснюватиме в своїй діяльності функції державного контролю за:

- дотриманням законодавства про працю юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю;

- правильністю застосування роботодавцями списків на пільгове пенсійне забезпечення;

- якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці;

- дотриманням вимог законодавства про працю, зайнятість населення в частині:

- дотримання прав громадян під час прийому на роботу та працівників під час звільнення з роботи;

- використання праці іноземців та осіб без громадянства;

- наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця;

- дотримання прав і гарантій стосовно працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;

- провадження діяльності з надання послуг з посередництва та працевлаштування;

- дотриманням вимог законодавства про рекламу щодо реклами про вакансії (прийом на роботу);

- додержанням фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб;

- дотриманням законодавства про охорону праці.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 100 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань праці та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 17 березня 2015 року, було затверджено перелік територіальних органів Держпраці, що утворюються, серед яких було створено і Управління Держпраці у Житомирській області.

Функції по дотриманню законодавства про працю у місті Коростені і Коростенському районі покладені на головного державного інспектора праці Куприненко Наталію Миколаївну.

У зв’язку з введенням мораторію на проведення перевірок головним державним інспектором праці проводиться персональний прийом громадян та розгляд письмових звернень.

Так, в травні 2015 року було прийнято на персональному прийомі 8 осіб, в червні – 22 особи. Розглянуто 6 письмових звернень щодо не проведення остаточного розрахунку, та не оформлення трудових відносин.

Управління Держпраці у Житомирській області знаходиться за адресою:

10008, м. Житомир, вулиця Шевченка, 18-а.

Представник Управління Держпраці у Житомирській області по м.Коростеню та Коростенському району знаходиться за адресою:

11501, м. Коростень, вулиця Крупської, 3, кабінет 3.

 

Головний державний інспектор Куприненко Н.М.