ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Учасники АТО відвідали краєзнавчий музей м. Коростень та ознайомились з послугами Управління праці та соціального захисту населення
12.10.2016

Минулого тижня учасники АТО разом зі своїми рідними під координуванням соціального педагога Вікторії Обиход відвідали краєзнавчий музей в м. Коростені. Ознайомились з історією рідного краю, а саме: з історичними постатями; корисними копалинами, що видобуваються на Коростенщині; фарфоровими виробами та виробами з каменю, якими славиться місто; флорою та фауною рідного краю; знаряддями побуту, якими користувалися люди в різні віки, що проживали на території теперішнього міста Коростень; експонатами І та ІІ світової війни, аварії на ЧАЕС.

Ще в музеї є куточок пам’яті та шани для учасників АТО, куди самі воїни приносять свої особисті речі та фотографії. Діти та дружини живих героїв, а також рідні загиблих воїнів  з захопленням оглядали всі експонати.

Екскурсія в краєзнавчий музей ніби повернула всіх в далеке минуле та нагадала про здобутки вже сьогодення, дозволила усвідомити, що нам є чим пишатись, що варто знати історію рідного міста, якому вже більше 1300 років.

Також на минулому тижні у Коростенському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, відбулася зустріч воїнів АТО, які є учасниками групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» з Єсіним І.В. - начальником управління праці та соціального захисту населення м. Коростень. Всі присутні отримали багато корисної інформації щодо грошових виплат учасникам АТО після повернення додому, про пільги на житлово-комунальні послуги.

В соцзабезі вже працюють програми, які дозволяють захисникам безкоштовно пройти навчання в автошколі та отримати посвідчення водія, програми безкоштовного вивчення іноземної мови учасниками АТО.

Центр соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції запрошує всіх учасників АТО та членів їх сімей.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00.

  Запрошуємо відвідати групу само та взаємодопомоги «Гуртом легше, учасники якої збираються кожної неділі о 13:00, тел. (04142)2-23-66.

 

Передає фахівець зі зв’язків

з громадськістю та пресою

Паламарчук Л.М.