ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp111.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
У Коростені стартував спільний проект Коростенської міської ради та міського Центру поштового зв’язку № 2 «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»
22.07.2013

Проект створений для зручності мешканців віддалених районів міста, пенсіонерів, людей з обмеженими фізичними можливостями, соціально незахищених верств населення. Тепер вони мають можливість отримати низку адміністра­тивних послуг, звернувшись до найближчого поштового від­ділення Укрпошти або запросивши додому листоношу.

Презентацію проекту у відділенні поштового зв'язку № 4 провела начальник Центру поштового зв'язку № 2 Надія Єременчук. Вона зазначила, що громадяни швидко і якісно отримуватимуть допомогу в оформленні запитів та звернень для отримання субсидії, державних соціальних допомог, реє­страції юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців тощо.

Начальник відділення поштового зв'язку № 4 Лариса Рогот ознайомила присутніх на зустрічі з переліком адміністратив­них послуг, які будуть надаватися через відділення поштово­го зв'язку. Інформація щодо цього розміщена на інформацій­них стендах в кожному відділенні поштового зв'язку міста.

В рамках проекту працівники відділень доставлятимуть документи для отримання адміністративних послуг та у разі потреби надають допомогу у заповненні бланків заяв, ви­готовлять копії документів, приймуть та перешлють заяви та документи від суб'єктів звернення до суб'єктів надання адміністративних послуг цінним листом з повідомленням про вручення, здійснять доставку рішення суб'єкта надання адміністративних послуг суб'єкту звернення.